Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Agencja Reklamowa Q specjalizuje się w usługach mobile oraz  e-marketingu.


Kierunek, który obraliśmy wynika z przekonania, że te dwie rzeczywistości są najlepszym środowiskiem dla rozwijającej się reklamy. Mamy dużą świadomość i wciąż poszerzającą się wiedzę na temat najnowszych technologii, dlatego obecnie zajmują nas przede wszystkim działania interaktywne.


5 lat doświadczenia w profilu full service pozwala nam jednak sprawnie i umiejętnie poruszać się w zakresie offline marketingu.W ten sposób kompleksowo planujemy strategię marki, produktu i usługi.


...


Usługi Q w ramach online marketingu:


obsługa kampanii reklamowych / mobile marketing / usługi adserwerowe i RTB / social marketing /
ePR / copywriting / rich media / kreacja / planowanie i zakup e-mediów / www / SEM (search engine marketing)


 


Online: Interaktywne usługi Q odpowiednie są dla każdego, kto nie boi się nowoczesnej komunikacji.
Marketing internetowy i mobile marketing są obecnie jednym z głównych kanałów promocji marki. Wiedząc o tym, nie przestajemy śledzić trendów. Przede wszystkim  interesuje nas jednak to, jak działania marketingowe mogą przełożyć się na wyniki sprzedaży w Twojej firmie.


 


Usługi Q w ramach offline marketingu:


strategia marketingowa / copywriting / media planning & buying w krajach CEE / materiały niestandardowe / organizacja akcji promocyjnych / kreacja i produkcja ATL, BTL


 


Offline: Tradycyjne działania marketingowe coraz częściej jedynie wspierają działania w sieci. Punktem wyjścia do właściwego rozpoznania sytuacji jest kompleksowa strategia marketingowa, która określa m.in. grupę docelową, konkurencję, USP czy język i kanały komunikacji. Pomożemy Ci w doborze i przeprowadzeniu odpowiednich działań. Pierwsze spotkanie konsultingowe jest zupełnie za darmo i do niczego nie zobowiązuje.


Usługi Q w ramach marketingu startupów:


strategia marketingowa startupów/ działania online marketing / działania offline marketing / rozwiązania lowcostowe / social media marketing


 


Startup: Jeśli masz pomysł na biznes, ale nie masz pewności jak zakomunikować go reszcie świata, umów się z nami na spotkanie.Dobierzemy najlepsze dla Twojej firmy działania i stworzymy strategię marketingową dla Twojego startupu. Wiemy jak niezwykle dynamiczne jest środowisko startupowców, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Przykładowe realizacje: