Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BELOUD CREATIVE AGENCY: Czym się zajmujemy ?


COPYWRITING
Napiszemy dla Ciebie wszystko (no może prawie wszystko... ;)), dając z siebie 100% kreatywności!
Co tworzymy? Teksty na materiały reklamowe, strony internetowe, teksty do mailingów i ofert handlowych, artykuły sponsorowane i różnego rodzaju formy publicystyczne.
Dajemy Ci SŁOWO, że będziesz zadowolony! :)


Co stworzyliśmy? Zerknij tutaj: http://beloud.com.pl/portfolio/kategoria/r/copywriting

SOCIAL MEDIA
Nasz real life toczy się w równolegle z virtual life... ;) Mówiąc jaśniej – sieć to nasza druga, naturalna przestrzeń życiowa. Jako osoby pochodzące z pokolenia wychowanego na Internecie, mamy cyberświat w małym palcu! ;) Od dłuższego czasu nieprzerwanie fascynuje nas Facebook, któremu jesteśmy wierni i oddani do końca. ;) Właśnie dlatego zakładanie i prowadzenie fanpage'y to dla nas rzecz zupełnie naturalna!


Nasze realizacje? Sprawdź tutaj: http://beloud.com.pl/portfolio/kategoria/r/social-media

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
Kolorowo, ale gustownie! Profesjonalnie, ale ciągle ze świeżymi pomysłami! To słowa najlepiej określające tworzone przez nas projekty graficzne! Wykonujemy layout'y na strony internetowe oraz pełną identyfikację wizualną firm (logotypy, materiały reklamowe i informacyjne, systemy wystawiennicze czy materiały przeznaczone do Internetu!


Nasze projekty? Zapraszamy tutaj: http://beloud.com.pl/portfolio

BRAND HERO
Nasze oczko w głowie! :) Coś co pozwala nam realizować się kreatywnie i twórczo – brand hero, czyli tzw. bohater marki. Jedna z lepszych metod na nawiązanie bliższego kontaktu ze swoim klientem i na zbudowanie wokół swojej marki ogromnej rzeszy fanów.


Sprawdźcie je tutaj: http://beloud.com.pl/o-nas i poznajcie BELOUDOWĄ Ekipę Kreatywną! :)


 

Przykładowe realizacje: