Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Projekt został stworzony przez grupę osób i firm od lat zajmujących się produkcją BTL i pomocą w tworzeniu wizerunku reklamowego firm, instytucji i osób fizycznych.


 


Celem nadrzędnym projektu jest ułatwienie osobom poszukującym rozwiązań reklamowych, znalezienia w gąszczu dostępnych rozwiązań odpowiednich ofert i produktów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi związane z realizacją produkcji reklamowych od jej przygotowania do finalnej realizacji, starając się dopasować koszty produkcji do budżetu projektu i możliwości finansowych naszych Klientów. Wykorzystując własne moce produkcyjne i posiadany park maszynowy mamy możliwość zaoferowania konkurencyjnych cen produktów.


 


Centrum naszej działalności skupia się na terenie Warszawy ale nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju.


 


Jeżeli wiesz, jaki efekt chcesz osiągnąć lub widziałeś rozwiązanie, które chciałbyś zaadoptować dla siebie to zgłoś się do nas! Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zarówno technologiczne jak i cenowe. Szczegóły techniczne pozostaw Nam, przed rozpoczęciem realizacji przedłożymy do akceptacji szczegółowy projekt wraz z informacjami technicznymi i technologicznymi jego wykonania. Pamiętaj, ostateczna decyzja należy do Ciebie, my tylko realizujemy twoją wizję, od etapu projektu graficznego, a kończymy odbiorem zamontowanej reklamy na obiekcie bądź pojeździe.


 


W stałej ofercie:


- wydruki na wszelkiego typu powierzchniach,


- kasetony standardowe winylowe oraz dibond,


- litery przestrzenne,


- ekspozytory,


- potykacze, standy oraz POS,


- szyldy, witryny, tablice, billboardy, pylony


- gadżety reklamoweNa życzenie klienta podejmujemy się wykonania wielu prac z szeroko rozumianej branży reklamowej


 


Park maszynowy oraz zaplecze warsztatowe do Państwa dyspozycji:


- wielkoformatowe plotery drukujące UV długo terminowe zastosowanie zewnętrzne – 3,2 oraz 5m szerokości zadruku w jakości do 720dpi i szybkości do 150m2/h druku na materiałach: folia samoprzylepna, owv, canvas, papier, siatka mesh, banery, banery do podświetleń (druk 2-stronny)


- ploter drukujący UV na płasko długo terminowe zastosowanie zewnętrzne – 1,58 na 4.05m zadruku w rozdzielczości 720x1440dpi na materiałach: plexi, pcv spienione, hips, drewno, szkło, blacha aluminiowa i stalowa, płyty kompozytowe DIBOND, tektura, karton


- plotery solventowe (mild, hard) – średniookresowe zastosowanie zewnętrzne – 1,8 - 3,3m szerokości zadruku w jakości do 1440dpi i szybkości do 120m2/h druku na materiałach: folia samoprzylepna, owv, canvas, papier, siatka mesh, banery, banery do podświetleń


- ploter pigmentowy (atrament) –zastosowanie wewnętrzne – 1,1m szerokości zadruku w jakości do 1440dpi

Przykładowe realizacje: