Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

UOKIK - ogłoszenie | STRACISZ DANE, STRACISZ PIENIĄDZE

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaReklama telewizyjna
Cena -
KlientUOKIK
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


OGŁOSZENIE PREZESA URZĘDU OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW w formie klarownej i prostej w animacji. Spot był częścią szerokiej kampanii telewizyjnej. Zagrożenie wyłudzania danych bankowych w internecie stanowi poważne ryzyko dla użytkowników. Przestępcy wykorzystują różne metody, takie jak phishing, czyli podszywanie się pod wiarygodne instytucje finansowe poprzez fałszywe e-maile i strony internetowe, aby zdobyć poufne informacje, takie jak numery kart kredytowych, hasła i dane osobowe. Ataki malware, takie jak keyloggerzy, mogą przechwytywać wprowadzane na klawiaturze informacje.


Również niebezpieczne transakcje na podejrzanych stronach lub z niezaufanych źródeł mogą prowadzić do wycieku danych. Dlatego ważne jest, aby stosować środki ostrożności, takie jak korzystanie z bezpiecznych połączeń internetowych, unikanie klikania w podejrzane linki i regularnie monitorowanie swoich kont bankowych, aby zapobiec potencjalnym zagrożeniom wyłudzania danych bankowych.


🎬  Z How How Studio masz szansę przekształcić swoje wizje w rzeczywistość za pomocą ekscytujących animacji
explainerów video.  Daj nam szansę opowiedzenia twojej historii w sposób, który przyciągnie, zaintryguje i poruszy widzów. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznijmy pracować nad tworzeniem wspaniałych wizualnych opowieści razem!