Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Strona internetowa dla Gościna Konopielka

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaStrony www
Cena -
KlientGościniec Konopielka
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


„Gościniec Konopielka” to miejsce szczególne. Tuż przy wyjeździe z uroczej miejscowości Zblewo w kierunku Malborka uwagę zwraca charakterystyczna, pokryta Osiką, drewniana chata. Postawiona na wzór wiejskiego siedliska, z dymem unoszącym się z komina i z prostym lecz przeuroczym ogrodem. Już sam wygląd jest zapowiedzią pysznego jadła i udanej biesiady.



Stworzona dla wszystkich, a w szczególności dla ludzi nowoczesnych i płynących z falą postępu. Dla tych w ciągłym biegu i stresie. Dla cierpiących na brak czasu i wypoczynku. Otwarte na oścież wrota zapraszają w Gościnę i radośnie wołają: „Czym chata bogata, tym Gościom rada”!!! Aż żal z tego zaproszenia nie skorzystać.


Konopielka posiadała stronę internetową nieprzystosowaną do urządzeń mobilnych, była mało atrakcyjna pod względem wizualnym, jak również wszelkie modyfikacje i administrowanie ją były bardzo utrudnione. Zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego layoutu, jak również wdrożenie do najnowszych technologii, włączając to RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu serwis internetowy stał się przyjazny dla urządzeń mobilnych. Całość jest zarządzana przez system zarządzania treścią, a dzięki niemu każda, nawet większa zmiana nie kosztuje dużo czasu.


Nową stronę internetową można zobaczyć pod adresem: www.konopielka.com