Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

JustChopped | Film animowany - explainer | Nowy wymiar gotowania

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaAnimacje 2d/3d
Cena -
KlientJust Chopped
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


🍳 Nowy wymiar gotowania - koniec z męczącymi zakupami, nudnym domowym menu, niekończącym się wyszukiwaniem przepisów w sieci. Zobacz animację JustChopped , a nie będziesz musiał kupować za dużych opakowań i marnować jedzenia… ⏰ Gratis otrzymujesz czas, który możesz poświęcić na przyjemności inne niż gotowanie. To proste. Skip shopping. Start cooking.


👉 Interesuje Cię realizacja podobnego filmu? Koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy HOWHOW. Zajmujemy się produkcją filmów oraz animacji. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów, a ta liczba ciągle wzrasta.

👍 Współpracujemy z czołowymi markami, takimi jak Nivea, Santander Bank Polska, Orbit, Bigstar, PKP Cargo, Żywiec Zdrój, Amica, Kinder Niespodzianka, Semilac, Gerda, Cin&Cin i inne. Klienci cenią nas za kreatywność i elastyczne podejście. Pracując z nami, masz możliwość współtworzenia projektu na każdym etapie jego produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować niebanalne koncepcje oraz terminowe realizacje.Sprawdź nasze pełne portfolio i napisz, co możemy zrobić dla Ciebie. Wejdź na howhow.pl 🎬