Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Akademia Nask | Film promocyjny

Pozostałe realizacje wykonawcy
KategoriaKreowanie wizerunku, marki
Cena -
KlientNASK
Min. zamówienie -
Czas realizacji -


👔 Eksperci Akademii NASK od lat towarzyszą i wspierają dzieci, młodzież oraz dorosłych w twórczym i bezpiecznym odkrywaniu cyfrowego świata.Animacja w połączeniu z ujęciami filmowymi.

🎯 Całość osadzona w rzeczywistym świecie przypominającym klasę szkolną. Szare pomieszczenie z białymi charakterystycznymi dla szkoły rzeczami i gadżetami. Odbywamy podróż po fragmencie klasy, a naszym „przewodnikiem jest „łapka – kursor”.Jeśli interesuje Cię realizacja podobnej animacji koniecznie skontaktuj się z nami.

Jesteśmy HOWHOW. Zajmujemy się produkcją filmów oraz animacji. Zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów, a ta liczba ciągle rośnie.

👍 Współpracujemy z czołowymi markami, takimi jak Nivea, Santander Bank Polska, Orbit, Bigstar, PKP Cargo, Żywiec Zdrój, Amica, Kinder Niespodzianka, Semilac, Gerda, Cin&Cin i inne. Nasi klienci cenią nas za kreatywne pomysły i elastyczne podejście. Pracując z nami masz możliwość współtworzenia projektu na każdym etapie jego produkcji.

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować niebanalne koncepcje oraz terminowe realizacje. Sprawdź nasze pełne portfolio i napisz, co możemy zrobić dla Ciebie.

▶ Wejdź na howhow.pl 🎬