Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Veray Interactive Sp.z o.o

Veray Interactive Sp.z o.o


Kategorie:

Marka Veray Interactive należy do Spółki Veray Interactive Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jako agencja interaktywna działająca na rynku nowych mediów. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest realizowanie indywidualnych projektów z zakresu: grafiki, programowania, marketingu, e-marketingu i nowoczesnych technologii internetowych oraz budowania wizerunku marki.
W naszych działaniach łączymy doświadczenie z nowymi technologiami, wiedzę z kreatywnością, rozwiązania integracyjne IT z nowymi technikami marketingowymi. Kreujemy wizerunki korporacji i marek, pomagamy uruchomić nowe kanały sprzedaży, obniżyć koszty działania firm oraz ułatwić współpracę z partnerami biznesowymi.

Zespół Veray tworzą młodzi, kreatywni ludzie. Wszyscy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dążymy do realizacji wyznaczonych nam celów, staramy się by każdy projekt był inny, przyniósł zamierzony przez Klienta rezultat.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania interaktywne dla firm, instytucji i e-sklepów. Od stworzenia strategii e-marketingowej, przez opracowanie narzędzi i dedykowany hosting, po badania usability, które zwiększą skuteczność Twojej marki w sieci.

Celem firmy jest skuteczna realizacja wizji naszych Klientów oraz dostarczenie im kompletnego portfela usług z zakresu technologii internetowych i multimedialnych. Nie tylko projektujemy i wdrażamy konkretne rozwiązania, ale również planujemy i pracujemy nad kompletną strategią obecności firmy w Internecie. Istniejemy by kreować nowy świat reklamy, przyjazny, skuteczniejszy oraz ciekawszy pod wieloma względami.


 


Usługi firmy Veray Interactive w zakresie:


 


-projektowanie stron www


-projektowanie serwisów internetowych


-portale internetowe


-aplikacje mobilne,desktopowe,webowe


-identyfikacja wizualna firmy


-social media

Przykładowe realizacje: