Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Telewizja FighTime

Telewizja FighTime


Kategorie:
FighTime to realizacje telewizyjne, produkcja filmów reklamowych, realizacja telewizyjna koncertów czy spektakli teatralnych. 

FighTime to zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć miejsce,gdzie każdy miłośnik sportów walki znajdzie najciekawsze informacje na tematswoich ulubionych dyscyplin i obejrzy materiały video w jakości telewizyjnej.Nie ograniczamy się do jednej sztuki walki chcemy natomiast łączyć wszystkich,dla których sport to sposób na życie i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Wywodzimy się z różnych środowisk sportowych i znamy sztukiwalki od podstaw. Wylewaliśmy siódme poty na treningach, krzyżowaliśmy rękawicepodczas zawodowych i amatorskich walk, wiemy jakie uczucia towarzyszązwycięstwu ale nie obcy jest nam także smak porażki.
Właśnie tymi emocjami chcemy dzielić się z naszymi widzami.Połączyliśmy wiedzę marketingową z miłością do sztuk walki i staramy siępokazać współczesnemu widzowi, żądającemu multimedialnego przekazu w czasierzeczywistym dostępnym na ekranie monitora, tabletu i komórki, jak pasjonującemogą być odpowiednio pokazane starcia najlepszych zawodników świata.
Wiemy, że profesjonalna realizacja telewizyjna jest w stanieoddać wszystkie emocje i charakter dyscypliny, dlatego zaufaliśmy zespołowirealizacyjnemu STREFAM.TV
Natomiast wysoki poziom sportowych wydarzeń organizowanychprzez  naszych Partnerów biznesowych   przyciąga do nas szerokiegrono odbiorców. Także otwarty i nieograniczony kanał dystrybucji jakim jestInternet pozwala na dotarcie do zainteresowanych i wiernych widzów.
Kilkudziesięciomilionowa oglądalność transmisji live orazpodobne wartości osiągane podczas retransmisji zawodów potwierdzają, żemieliśmy rację. Zadowolenie i zaufanie naszych widzów dają nam natomiastogromną satysfakcję i pozytywnie nas nakręcają.

Przykładowe realizacje: