Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Nasze wydawnictwo powstało w 1996 roku.


Współpracujemy z kompetentnymi i sprawdzonymi grafikami, autorami tekstów, redaktorami, plastykami i fotografikami.


Dzięki sprawdzonym partnerom zawsze dobieramy optymalne warunki produkcji do wymagań naszego Klienta - współpracujemy z wieloma drukarniami w Polsce, w Czechach i na Słowacji.


Podstawowym elementem naszej działalności jest poligrafia. W pracy nad tekstem wykorzystujemy osiągnięcia klasycznej typografii, o której wraz z nastaniem ery komputerów wielu grafików zdaje się zapominać.


Oprócz wydawnictw książkowych, albumów, broszur i ulotek zajmujemy się produkcją folderów reklamowych i ofertowych dla firm o różnych profilach działalności.


Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu wszelkiego typu opakowań, pudełek i etykiet. W naszych działaniach zawsze dbamy o pełną identyfikację producenta i produktu. Na bieżąco śledzimy wszelkie nowości w dziedzinie poligrafii i reklamy, aby zawsze móc sprostać Państwa wymaganiom.


W naszej pracy zawsze kierujemy się zadowoleniem Klienta i wysoką jakością oferowanego produktu, dlatego często zajmujemy się nietypowymi, jednostkowymi zleceniami (indywidualne oprawy introligatorskie, reprinty graficzne itp.).


Zajmujemy się zarówno projektowaniem graficznym, prepress, jak również kompleksową obsługą w myśl zasady „od projektu do druku”.


Wykonujemy pełną obsługę fotograficzną, oferujemy doradztwo w zakresie szeroko rozumianej reklamy, sprzedaż i projektowanie gadżetów reklamowych, upominków i kalendarzy.

Przykładowe realizacje: