Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

PSYCHO-MEDIA

PSYCHO-MEDIA


Kategorie:

Produkcja filmowa to nasza pasja!


Rzeczywistość, która nas otacza zawarta jest w chwili, która jest ulotna. My staramy się tę chwilę uchwycić i przenieść na ekran. Tak jest w przypadku reportaży, czy dokumentów - których bohaterowie uwikłani są w skomplikowaną machinę życia. Ale film to również dobry sposób na podzielenie się z innymi pięknem przedmiotów, wyjątkowych projektów... na pokazanie historii. Filmy promocyjne i reklamowe to również sztuka, którą możemy tworzyć dzięki Wam.


 


Idea


Nie jesteśmy zwykłą firmą produkcyjną. Jesteśmy przede wszystkim kreatywnym zespołem, który opracuje dla Państwa pełną strategię promocji firmy. Od pomysłu i scenariusza po realizację i upowszechnianie materiału.


 


Sprzęt


Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, które sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując do produkcji jedynie profesjonalny sprzęt filmowy. Kamery Full HD, 4K, krany kamerowe, zaawansowane systemy stabilizacji obrazu (steadicam, gimbal), jazdy kamerowe, slidery, profesjonalne oświetlenie planu filmowego.
Studio filmowe w ścisłym Centrum Warszawy


Naszą bazę stanowi Studio NS5 – w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Nowy Świat 5/6 – mieszczące się pomiędzy Rondem Charles’a de Gaulle’a a Placem Trzech Krzyży. Wyposażone jest w profesjonalny greenbox (Rosco Chroma Key Paint), oświetlenie filmowe oraz kameralne zaplecze socjalne ze stanowiskiem do wizażu.
Zdjęcia lotnicze


W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą bazę zdjęć lotniczych z terenu całej Polski. Do Państwa dyspozycji jest również nasz dron filmowy z fachową obsługą. Nasi operatorzy posiadają świadectwa kwalifikacji operatorów bezzałogowych statków powietrznych wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz aktualne ubezpieczenia OC. Niezwykłą wagę w trakcie naszych realizacji przywiązujemy do bezpieczeństwa.
Ludzie


Nasz zespół cechuje profesjonalizm i doświadczenie. Ludzie - dla których produkcja filmowa to życiowa pasja - są podstawą naszej działalności i gwarantem jakości produktu, który docelowo trafia w Państwa ręce.
Reklama


Nasza firma współpracuje z działami reklamy stacji radiowych, telewizyjnych i portali internetowych. Dzięki długofalowej współpracy możemy dla Państwa negocjować pakiety reklamowe z dużymi rabatami kwotowymi.
Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: <http://www.psychomedia.pl>
Zapraszamy do współpracy!

Przykładowe realizacje: