Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

omnia.pl

omnia.pl


Kategorie:

Czym jest omnia.pl


omnia.pl jest agencją interaktywną, którą tworzą doświadczeni programiści oraz projektanci. Podstawowym założeniem firmy jest profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do realizowanych projektów stron internetowych. Chętnie stawiamy sobie nowe wyzwania, podnosimy kwalifikacje, odpowiadamy na coraz większe potrzeby rynku i naszych Klientów.


 


Zapewniamy profesjonalne i wygodne narzędzia pracy, dlatego nasza oferta obejmuje szeroką propozycję działań. Przykładamy wagę do funkcjonalności, jakości i jednocześnie prostoty działania. Projektujemy wizerunkowe i produktowe strony www, przygotowujemy także sklepy internetowe, portale informacyjne i społecznościowe oraz aplikacje dedykowane. Dbamy o każdy szczegół, dlatego oferujemy również kreacje reklamowe (banery, mailingi, landing page, animacje flash), copywritingu i usługi fotograficzne.


Proponujemy także nasz autorski program omnia.CMS, który z powodzeniem wykorzystujemy do budowy internetowych projektów o różnym poziomie skomplikowania; w ofercie mamy również omnia.SKLEP - oprogramowanie do prowadzenia i zarządzania sklepem internetowym, a także aplikacje internetowe (Intranety, Ekstranety, systemy typu CRM, dedykowane CMS-y) oraz integrację systemów B2B, B2C i baz danych.


 


 


Przykładowe realizacje: