Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

MindFizzer

MindFizzer


Kategorie:
MindFizzer, nie jest "po prostu" kolejną firmą marketingową. To prawda, że świadczymy usługi copywritingu i tworzymy rozmaite koncepcje kreatywne. Prawdą jest również, że możemy pomóc Ci w zwiększeniu sprzedaży lub zakorzenić Twoja markę w świadomości potencjalnych Klientów. Jeśli tego chcesz, możemy nawet zająć się Twoim marketingiem i reklamą od A do Z.

Zanim jednak zdecydujesz się powierzyć nam swoje zlecenie, musisz wiedzieć, że poza pewnymi zaletami MindFizzer ma kilka poważnych wad:

:: PRACOHOLIZM
Nie ma nic ważniejszego od realizacji zlecenia. Nieistotne są chore ciocie czy urodziny kolegów - liczy się deadline! Pracujemy tyle ile trzeba, aby osiągnąć cel, który przed nami stawiasz. Działamy 24h 7 dni w tygodniu, bo kochamy to, co robimy.

:: PEDANTERIA
Dbamy o wszelkie szczegóły z uporem maniaka! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że powodzenie nawet największych projektów zależy od perfekcyjnego dopracowania najdrobniejszych szczegółów.

:: ZAWZIĘTOŚĆ
Jesteśmy uparci i zawzięci. Niczym napoleońska gwardia, nigdy się nie poddajemy w dążeniu do perfekcji i realizacji celu.

:: SKŁONNOŚĆ DO UŻYWEK
To bez wątpienia największa nasza wada. Jesteśmy uzależnieni od sukcesów naszych Klientów. Jesteśmy ich głodni i ciągle nam mało. Zrobimy wszystko, by je osiągnąć!

Jak myślisz, warto kliknąć w "kontakt" i sprawdzić jak możemy pomóc Twojej firmie? ;)
Przykładowe realizacje: