Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Mikodruk Computer s.c.

Mikodruk Computer s.c.


Kategorie:
Szanowni Państwo

Firma Mikodruk Computer s.c. jest zakładem poligraficznym z długoletnią tradycją (działa na rynku od 1997 r.). Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom wysokiej jakości druku metodami:
offset-, sito- i tampondruku.

W skład drukarni wchodzi: druk na arkuszowych maszynach offsetowych w formacie B3 i B2 (cztero-, dwu- i jednokolorowych z dodatkiem lakieru offsetowego lub dyspersyjnego). Posiadamy specjalistyczną maszynę do zadruku składanki komputerowej(w różnych kombinacjach calowych i składkowych) oraz automat do zadruku gotowych kopert od C6 do B4 w pełnym kolorze. Dział introligatorni został wyposażony tak aby umożliwiał nam samodzielną oprawę bez potrzeby zlecania prac podwykonawcom.

W skład introligatorni wchodzi:
linia do oprawy zeszytowej płaskiej i z oczkami, linia do foliowania na gorąco, oprawa klejona, maszyna sztancująca, falcerka, bigówki i inne.

Usługi wykonywane dodatkowo: lakierowanie UV, perforowanie, numerowanie, personalizacja na dowolnych formularzach i listach,sortowanie, pakowanie,doklejanie próbek.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszerzyliśmy zakres usług o artykuły promocyjne z nadrukiem i grawerem typu:breloki,długopisy,ołówki,otwieracze,smycze, torby reklamowe foliowe i papierowe z logo klienta, kubki szklane, wyroby porcelitowe i wiele innych materiałów ułatwiających promowanie oraz reklamę firmy. Nowością w naszej ofercie są wydruki cyfrowe, wielkoformatowe i tworzenie stron www.

Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam stworzyć niepowtarzalne akcje promocyjne, które przekładają się na wspólny sukces.

Nasze studio graficzne i fotograficzne jest do Państwa dyspozycji.

Jeżeli zaistnieje potrzeba wyceny powyższych materiałów proszę o przesłanie zapytania pod adres e-mailowy jacek@mikodruk.pl

Drukarnia Mikodruk to nie tylko zakład poligraficzny, również zajmujemy się organizacją koncertów muzycznych, festiwali, dni miasta, wieczorów autorskich, kabaretowych itp imprez.

Mamy nadzieję, że te informacje przybliżyły Państwu naszą firmę równocześnie pragnąc serdecznie zaprosić do nawiązania współpracy z nami.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji