Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Mediasplit Sp. z o.o.

Mediasplit Sp. z o.o.


Kategorie:

Mediasplit to firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem „szytych na miarę” rozwiązań komunikacyjnych efektywnie integrujących marki i produkty z treścią video we wszystkich kanałach elektronicznych. Pomagamy realizować cele komunikacyjne naszych Klientów z wykorzystaniem narzędzi niestandardowych, wykraczających poza klasyczny kanon planowania komunikacji w mediach elektronicznych. Przy realizacji naszych projektów współpracujemy równolegle ze wszystkimi nadawcami treści video (stacje TV, serwisy internetowe, operatorzy i dystrybutorzy kinowi etc.) oraz bezpośrednio z jej twórcami. Oferta mediasplit skierowana jest zarówno do firm aktywnych reklamowo w mediach elektronicznych jak również do pracujących na ich rzecz domów mediowych i agencji reklamowych. Jako jedna z nielicznych agencji specjalizujemy się w realizacji eventów B2B dla branży reklamowej tj. Zjazd Reklamy, czy Regaty Reklamy, które są jedynymi obecnie wydarzeniami integrującymi środowiska mediowo – reklamowe w duchu zabawy i zawodów sportowych. Mediasplit tworzy zespół specjalistów razem z DOT.Agency, która jest nowoczesną agencją reklamową, łączącą tradycyjne formy reklamy z nowymi mediami. Razem realizujemy kampanie outdoorowe, filmy krótkometrażowe ale również przystosowujemy kreacje do Internetu. W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat zapraszamy do kontaktu bezpośredniego oraz do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych.


 


Usługi:
Branded
content

Zespół mediasplit tworzył szereg projektów opartych o BC, dzięki czemu oferujemy profesjonalną realizacje projektu z wyraźnie zaznaczoną rolą marki, ale w ciekawy i przystępny sposób dla odbiorcy.
Strategia
komunikacji

Projektowanie strategii komunikacji to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Mediasplit tworzy kreatywne strategie, które mają szansę wyrónic się na tle kazdej konkurencji, w kazdych warunkach.
Doradztwo
kreatywne

Znajdujemy i tworzymy rozwiązania budujące lub poprawiające wizerunek marki przez co efektywnie zwiększamy grupę klientów


Produkcja
telewizyjna

Dzięki zapleczu technicznemu oraz zespołowi specjalistów od marketingu jak i produkcji TV, jesteśmy w stanie opracować pełną strategię opartą o produkcję video we wszystkich mediach elektronicznych.
Produkcja
Wydarzeń
Specjalnych

W komunikację marek wpisuje się także marketing wydarzeń, opracujemy i zrealizujemy event dopasowany do celów i potrzeb komunikacyjnych Klienta.
Sponsoring
TV

Sponsoring jest jednym z najskuteczniejszych sposób dotarcia do świadomości konsumentów – poprzez połączenie danego produktu lub firmy z konkretnym, lubianym programem telewizyjnym.


Lokowanie
produktu

Lokowanie produktu jako niestandardowa forma komunikacji w dalszym ciągu jest doskonałym rozwiązaniem aby dotrzeć z marką do potencjalnych konsumentów.
Influence
Marketing

Influencerzy to przyszłość komunikacji każdej marki, którzy są postrzegani jako wiarygodne źródło informacji, z oryginalnym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość.
Foto
& Video

Mediasplit & DOT.Agency dostarcza kompleksowych rozwiązań z zakresu fotografii, nagrań i postprodukcji wideo. Montujemy, "czyścimy", robimy animacje oraz opracowujemy kolorkorekcję


Webdesign

Razem z DOT.Agency projektujemy i kodujemy responsywne i wieloplatformowe strony internetowe. Opracowujemy grafikę, elementy dynamiczne oraz programujemy złożone portale.
Studio
graficzne

Przy współpracy z DOT.Agency tworzymy tożsamości graficzne firm, eventów oraz produktów. Oferujemy projektowanie oraz przygotowanie do druku kreacji dostosowane każdego dostępnego nośnika.
Audio
Records

Razem z DOT.Agency dysponujemy własnym studio do realizacji nagrań wokalu oraz instrumentów. Produkujemy muzykę, komponujemy ją, robimy miks i mastering. Dostarczamy udźwiękowienie do wideo.Przykładowe realizacje: