Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Druk offsetowy,

Ponieważ cały czas się rozwijamy, a inwestycja zawsze jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia wydajności, poszerzenia oferty oraz utrzymania najwyższej jakości wykonywanych zleceń, zdecydowaliśmy się na zakup nowej maszyny drukarskiej HEIDELBERG Speedmaster CD 74 do naszej drukarni.

Ta maszyna to jedna z najnowszych rozwiązań technologicznych Heidelberga. Dzięki specjalnej konstrukcji, która wpływa na wydajność zapewniamy niskie koszty oraz szybkość realizacji zleceń – oszczędność czasu wynosi aż do 30%!

Oprócz tego warto wspomnieć o jeszcze jednej zalecie Heidelberga Speedmaster CD 74. – o możliwości druku na praktycznie każdym podłożu. Dzięki temu my jako drukarnia możemy sprostać rosnącemu popytowi na wysoko uszlachetnione produkty, nawet jeśli chodzi o produkcję opakowań czy etykiet.

Wydruki wielkoformatowe,

Oferujemy Państwu wydruki solwentowe charakteryzujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, tak jak deszcz, czy promienie UV, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Versa Art to czterogłowicowy ploter solwentowy pracujący w konfiguracji CMYK, który zapewnia osiągi druku znacznie prześcigające inne maszyny tej klasy. Przy konstruowaniu nowych ploterów drukujących Versa Art wykorzystano najlepsze rozwiązania sprawdzone w modelach serii VersaCAMM i PROIII. Dzięki temu uzyskano perfekcyjne i bardzo konkurencyjne narzędzie do produkcji różnorodnej grafiki, od wysokiej jakości reprodukcji fotograficznych, poprzez plakaty, banery zewnętrzne aż po grafikę samochodową. Wszystko przy pomocy jednego urządzenia Versa Art RS 640. Prace wydrukowane na Versa Art odpowiadają najwyższym standardom jakościowym dzięki technologii Inteligent Pass Control®, która precyzyjnie kontroluje wielkość i położenie poszczególnych kropli atramentu, aby uzyskać gładki druk bez paskowania.

Drukujemy na:

banerze (frontlite, backlite, block-out)
folii samoprzylepnej różnego typu (monomeryczna, polimerowa, wylewana, one way vision)
siatce banerowej (mesch)
tkaninach (flagi, canvas)
papierach (bilboardy, plakaty,
citylighty, backlighty, displaye)
płótnie

Zapraszamy do współpracy
Przykładowe realizacje: