Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Ipracownia reklama w wielkim i małym formacie

Ipracownia reklama w wielkim i małym formacie


Kategorie:

Internetowa Pracownia Reklamy


Oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości ścianki wystawiennicze oraz ścianki reklamowe. Możemy pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem produktów, wśród których znajdują się zarówno ścianki wystawiennicze proste, jak i łukowe, a także ścianki magnetic/impact, Express oraz Pegasus. Tak bogata oferta sprawia, iż każdy Klient z pewnością znajdzie tu produkt odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom i potrzebom. Odpowiednio dobrana ścianka wystawiennicza stanowi bowiem możliwość stworzenia efektywnej, ciekawej reklamy, przykuwającej uwagę potencjalnych nowych Klientów. Z tego właśnie względu warto zainwestować w odpowiedniej jakości ścianki reklamowe dostępne w naszej ofercie. Oferowane produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów, cechują się odpowiednią jakością, funkcjonalnością, a także niezbędnymi walorami estetycznymi.


 


Chcesz przyciągnąć uwagę klienta i sprawić, by zainteresował się Twoją ofertą? Już dziś zamów profesjonalny roll up. Specjalizujemy się w produkcji mobilnych banerów w wybranym rozmiarze.


Każdy roll up wykonany jest z wytrzymałego i lekkiego aluminium, dzięki czemu zabierzesz go na każdy event (targi, wystawy, konferencje, czy akcje promocyjne). U nas bez trudu dostaniesz standardowe mobilne stojaki, ale także produkty w klasie lux, exclusive, czy wersji dwustronnej. Rollup pomoże Ci wyróżnić się z tłumu i uskutecznić reklamę (np. firmy, czy aktualnie prowadzonej kampanii). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Przykładowe realizacje: