Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Obsługujemy kompleksowo, elastycznie i z pełnym zaangażowaniem bo kochamy to, co robimy. Pracujemy tylko z tymi, których lubimy i którzy tożsamo odwzajemniają bo wiemy, że wtedy pracuje się lepiej, skuteczniej i przyjemniej. Pracujemy nie tylko dla Ciebie ale przede wszystkim z Tobą. Wsłuchujemy się w Twoje wymagania i jesteśmy po to, żeby zaspokoić każdą wizerunkową potrzebę.


 


Grafika


Kilkuosobowy zespół grafików-plastyków zapewni Ci zaspokojenie konkretnego plastycznego wymagania. Każdy z zespołu ma zupełnie różną stylistykę projektową dlatego nasze pomysły są nieszablonowe i tak różne w zależności od wymaganej tematyki.


 


Drukarnia Cyfrowa


Pełne zaplecze maszynowe związane z niskonakładowym drukiem cyfrowym XEROX DOCU COLOR oraz obsługa intro zapewni Ci skrócenie czasu realizacji zlecenia do absolutnego minimum.


 


Fotografia


Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zapewnić zarówno sesję produktową jak i wizerunkową wraz z pełną obróbką graficzną. Pracujemy na sprzęcie Canon 3DMark, który jest do naszej wyłącznej dyspozycji.


 


Filmy


Nie tylko kręcimy ale także montujemy i przystosowujemy wykonane materiały do wszelkiego rodzaju nośników. Wszystko wykonujemy u siebie. Mamy do naszej wyłącznej dyspozycji kamerę SONY... oraz CANON 3DMark. Bawimy się Adobe Premier Pro, Adobe After Effect itd.


 


Kampanie Wizerunkowe


Zajmujemy się przygotowaniem i kreacją marki od samego jej powstania. Wymyślenie nazwy, logotypu, przygotowanie narzędzi promocji i dostosowanie nośników reklamowych to coś, co lubimy najbardziej.

Przykładowe realizacje: