Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Grupa IMPACT Sp. z o.o.

Grupa IMPACT Sp. z o.o.


Kategorie:
Grupa IMPACT to dom produkcyjny, będący połączeniem pasji i energii z wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu możemy zrealizować każdy projekt - od form autorskich po duże komercyjne zlecenia.

Jesteśmy otwarci na nowoczesny świat i działamy nieszablonowo, ale mamy też doświadczenie, które pozwala zamieniać idee w rzeczywistość. Wiemy, jak zaciekawić i umiemy mówić tak, by nas słuchano. Dlatego od powstania Grupy IMPACT w 2007 roku, wciąż myślimy innowacyjnie, a dobre pomysły to nasza siła.

Wyprodukowaliśmy kilka pełnometrażowych filmów, które zdobyły uznanie i zostały nagrodzone między innymi na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Tworzyliśmy teledyski dla znanych polskich wykonawców muzycznych. Realizowaliśmy krótkie formy filmowe oraz współpracowaliśmy przy tworzeniu czołówek dla telewizji TVP i POLSAT. Produkowaliśmy spoty reklamowe i oprawy graficzne dla klientów korporacyjnych, takich jak LPP S.A., Wakacje.pl, SKOK i Grupa LOTOS S.A. oraz jednostek administracyjnych i samorządowych. Pracowaliśmy przy kreowaniu kampanii społecznych „Obywatele decydują”, „Dick Dobrowolski” i „Nie bądź częścią statystyki”. Internet podbiliśmy między innymi krótkimi formami filmowymi, realizowanymi z Kabaretem LIMO.
Przykładowe realizacje: