Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Formy Graficzne

Formy Graficzne


Kategorie:
formygraficzne.pl

Jesteśmy studiem graficznym. Wykonujemy projekty w zakresie wydawniczym i reklamowym. Tworzymy zespół w którym każdy jest odpowiedzialny za cząstkę projektu. Współpracujemy z drukarniami, introligatorniami, copywriterami, stylistami w efekcie czego powstaje kompleksowa, przemyślana i dopracowana całość.

Kreacje i fotografie tworzą absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, którzy zdobyli doświadczenie wydawnicze i reklamowe w sieciowych agencjach reklamowych oraz wykonali profesjonalne sesje fotograficzne. Pieczę nad strategią kampanii, strukturą, programowaniem, kupnem mediów sprawuje oddzielna komórka. Połączenie to sprawia, że projekty są kreatywne i zaspakajają potrzeby rynku.

Zakres wydawniczy obejmuje szatę graficzną książek, ilustracje, fotografie. Zakres reklamowy: kompleksową identyfikację wizualną firm, strony internetowe wraz z programowaniem, reklamę prasową, plakaty, fotografię reklamową (packshoty, moda). Posiadamy profesjonalny sprzęt i studio do fotografowania.

Zależy nam, aby nasze prace były kreatywne, niebanalne, użyteczne, innowacyjne dlatego tak ważna jest dla nas rozmowa z klientem, która jest podstawą udanego projektu.
Przykładowe realizacje: