Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Fol-Art Studio

Fol-Art Studio


Kategorie:
Firma Fol-Art Studio zajmuje się sprzedażą folii okiennych, dekoracyjnych, przeciwsłonecznych, matowych, do nadruku, ploterowych, samochodowych i innych oraz specjalizuje się w aplikacjach folii na wszystkich dostępnych nośnikach w tym na samochodach. Wprowadziliśmy do sprzedaży folie samochodowe nowego producenta- belgijskiej firmy Isee 2 i wykonujemy oklejanie-zmianę koloru samochodów na bazie tych folii oraz wszelkich innych dostępnych na rynku. Gwarantujemy profesjonalny montaż.
W zakresie aplikacji folii okiennych i dekoracyjnych w tym reklamowych niestety nie przyznawane są nagrody zatem takowymi nie możemy się pochwalić. Za to galerią realizacji i rzeszą zadowolonych klientów z pewnością tak.
Nagroda natomiast za najlepszy projekt i realizację oklejania samochodu w Mistrzostwach Polski w oklejaniu aut na targach Euroreklama 2012 przypadła nam w etapie Freestyle, gdzie zastosowaliśmy w projekcie folie do zmiany koloru auta, uzyskując efekt 3D w całym projekcie.
Do naszych klientów należą, firmy dekoracji wnętrz, wykończeniowe, budowlane, meblowe, salony, floty i warsztaty samochodowe. Klienci instytucjonalni:banki, sieci handlowe, korporacje, obiekty użyteczności publicznej, służba zdrowia, hotele itd oraz klienci ostateczni-indywidualni.
Współpracujemy z hotelem Westin w Warszawie, firmami budowlanymi: Hochtief, Strabag, Normabud. Do grona naszych klientów należy sieć handlowa H&M. Euro AGD. To tylko nieliczni zadowoleni klienci.
Przykładowe realizacje: