Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Flodent Krzysztof Lasota

Flodent Krzysztof Lasota


Kategorie:
Firma Flodent powstała 1 czerwca 2011 roku i zajmuje się dystrybucją nici Icedent na potrzeby rynku reklamowego. Z branżą stomatologiczną jesteśmy związani od ponad 10 lat. Jako pasjonaci wszystkiego, co z medycyną związane postanowiliśmy zająć się autoryzowaną dystrybucją nici Icedent na terenie kraju – i tak oto szczęśliwie jesteśmy. Z produktem zapoznał się już rynek Ameryki Północnej, Europy oraz Azji, gdzie słynie jako renomowana marka wśród profesjonalnych produktów dentystycznych.

Flodent jest oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem firmy Concept w Polsce - producenta nici Icedent

Pojedyncze opakowanie nici doskonale posłuży jako reklama np. gabinetu stomatologicznego, restauracji czy baru, gdzie serwuje się gościom mało estetyczne wykałaczki.

Nasz produkt idealnie wkomponuje się w zestaw uzupełniających przyborów toaletowych niezbędnych w każdej hotelowej łazience.

Opakowanie zostało zaprojektowane z myślą o umieszczeniu na nim loga firmy, dowolnej treści lub grafiki w pełnym kolorze. W projekcie chętnie uwzględnimy Państwa sugestie dotyczące kolorystyki czy innych elementów reklamy. Proponujemy także, specjalne ekspozytory nici, niezwykle użyteczne w hotelach i restauracjach oraz pojemniki z pleksi mogące pomieścić 1000 sztuk nitek.
Przykładowe realizacje: