Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Etim Studio

Etim Studio


Kategorie:
Firma etim powstała w 1998 roku i działa nieprzerwanie od tego czasu na rynku usług internetowych i reklamowych. Początk działalności związane są z produkcją stron internetowych, w miarę upływu lat zdobyliśmy grono stałych i zadowolonych klientów, dla których mamy przyjemność pracować.
Z upływem czasu i zmieniającym się rynkiem, poszerzaliśmy zasoby o kolejne usługi takie jak hosting, rejestrację domen, pozycjonowanie, projekty graficzne specjalizowane pod kątem grafiki sieciowej - aż do obecnej formy etim studio z obsługą animacji komputerowych i wizualizacji 3D.

Świadczymy usługi, konieczne w dzisiejszych czasach do funkcjonowania firmy w internecie i mediach. Począwszy od zaprojektowania, stworzenia i aktualizacji strony internetowe, poprzez zapewnienie stabilnej przestrzeni hostingowej dla obsługi strony i poczty oraz utrzymaniu i rejestracji domen internetowych.
Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem koniecznym do wypromowania firmy w procesie pozycjonowania oraz linków sponsorowanych systemu Google AdWords.
Dzięki specjalistycznym programom do grafiki 2D oraz modelowania, animacji i renderowania grafiki 3D, zapewniamy szeroki wachlarz możliwości w tworzeniu animacji reklamowych oraz fotorealistycznych wizualizacji.
Przykładowe realizacje: