Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

estilab.pl - drukarnia etykiet samoprzylepnych, cyfrowe etykiety na roli,

estilab.pl - drukarnia etykiet samoprzylepnych, cyfrowe etykiety na roli,


Kategorie:

Drukarnia etykiet samoprzylepnych estilab.pl – specjalizuje się w cyfrowym druku etykiet samoprzylepnych na roli. Nasi pracownicy są specjalistami w dziedzinie druku cyfrowego. Nasz wysokozaawansowany technologicznie park maszynowy oraz profesjonalna kadra zapewni kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Świadczone usługi obejmują szeroko rozumianą obsługę z zakresu druku etykiet samoprzylepnych. Są skierowane do wszelkich firm różnej branży, np. farmaceutycznej, spożywczej czy logistycznej. Każdy nasz druk jest wysoce jakościowy. Mamy możliwość sprostać wszelkim, nawet najwyższym wymaganiom.

Etykiety papierowe samoprzylepne

Drukujemy etykiety na papierze samoprzylepnym. Wykorzystując cyfrową technologię druku kolorowego Ink Jet UV. Pozwala nam to realizować zlecenia w każdym nakładzie, nawet od jednej sztuki. Wysoka rozdzielczość oraz powtarzalność kolorów w każdym kolejnym zamówieniu sprawia, że nasze etykiety spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Etykiety samoprzylepne na papierze dostarczane są na roli , to rozwiązanie ułatwiające aplikację etykiet ręcznie lub maszynowo. Możliwość zastosowania mocnego kleju, lakierowanie UV, a także nacinanie do dowolnego kształtu to kolejne atuty naszych etykiet, które można zamówić w konkurencyjnych cenach.

Etykiety foliowe samoprzylepne

Drukujemy etykiety samoprzylepne na wielu rodzajach folii. Wykonane w ten sposób etykiety są odporne na działanie czynników atmosferycznych, w tym wilgoć oraz promienie UV. Nadają się do umieszczania na opakowaniach produktów, samochodach i  do wielu innych zastosowań gdzie potrzebne jest trwałe znakowanie. Etykiety samoprzylepne wykonujemy na foliach białych i przeźroczystych ( no label look) w dowolnych kształtach, również z możliwością zaokrąglonych narożników. Etykiety samoprzylepne na folii dostarczane są na roli , to rozwiązanie ułatwiające aplikację etykiet ręcznie lub maszynowo. Możliwość zastosowania mocnego kleju, druku kolorem białym wybiórczo lub całościowo,  lakierowanie UV, a także nacinanie do dowolnego kształtu to kolejne atuty naszych etykiet, które można zamówić w konkurencyjnych cenach.