Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

EMD Media Mirosław Gawęda

EMD Media Mirosław Gawęda


Kategorie:
Firma EMD Media skupia swoją bieżącą działalność na kilku, ścisłe powiązanych ze sobą dziedzinach. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu wiemy, że tylko w ten sposób możemy być skuteczni w tym, co robimy.

Zajmujemy się działalnością wydawniczą, prowadząc niezwykle popularny na terenie zachodniej Małopolski portal informacyjny mamNewsa.pl i wydając bezpłatną gazetę informacyjno-reklamową o takim samym tytule. Portal i gazeta mają wiele tysięcy Czytelników oraz stanowią przyjazne miejsce dla Reklamobiorców.

W strukturach firmy EMD Media jest również studio projektowania graficznego, które stanowi zaplecze dla naszej działalności wydawniczej (wykonuje m.in. projekty reklam), jak również świadczy usługi na zewnątrz, dostarczając różne rozwiązania dla odbiorców zewnętrznych.

Wykorzystując swoje doświadczenie wydawnicze wiemy, jak skutecznie poprzez dobrze wykonany projekt reklamy dotrzeć do potencjalnego Klienta. Docenia to wielu odbiorców naszych rozwiązań graficznych, z którymi prowadzimy stałą współpracę, dostarczając im na bieżąco projekty reklam, ulotek, plakatów itp.