Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Drukarnia Fiolet

Drukarnia Fiolet


Kategorie:

istnieje na rynku od 1997 roku, coświadczy o ugruntowanej pozycji naszej firmy na rynku.  Ofertadrukarni Fiolet obejmuje druk offsetowy, cyfrowy oraz wielkoformatowy.  Posiadamy nowocześnie wyposażony parkmaszynowy (oparty o fabrycznie nowe maszyny Mimaki oraz Konica-Minolta), atakże rozbudowaną introligatornię. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy wstanie ekspresowo oraz w bardzo wysokiej jakości zrealizować każde zlecenie.

Jesteśmyw stanie wydrukować dla Państwa każdy tekst czy obraz bez względu na rozmiararkusza.

Całyczas dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Nieustannie dostosowujemysprzęt do jak najszybszej i jak najdoskonalszej obsługi naszych klientów. Pragniemy,ażeby każdy wychodzący od nas klient był zadowolony z wykonanej przez nasząekipę pracy i wracał do nas z uśmiechem na twarzy.

Zakres działalności Drukarni Fiolet:

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy, realizujemy na najnowocześniejszych,fabrycznie nowych maszynach Konica-Minolta oraz Ricoh. Dzięki postępowitechnologicznemu jaki dokonał się na przełomie ostatnich lat w technologiidruku cyfrowego możemy Państwu zaproponować nisko i średnionakładowe materiałydrukowane w najwyższej jakości.

Druk offsetowy
Druk offsetowy, ze względu niskie koszty przy większychnakładach, jest najtańszą i najszybszą metodą wydrukowania materiałów wysokonakładowych.

Druk wielkoformatowy
Dziękizastosowaniu japońskiej maszyny tnąco - drukującej Mimaki możemy zaproponować najwyższejjakości druk etykiet samoprzylepnych w dowolnych kształtach, plakatówwielkoformatowych, rollu-pów oraz innych materiałów wielkoformatowych.     


Wykonujemy obróbkę cyfrową zdjęć, obróbkę graficzną projektówdostarczonych przez Państwa, komputerowy skład, projekty graficzne, realizacjeprojektów koncepcyjnych.

Specjalizujemysię w druku etykiet samoprzylepnych, materiałów szkoleniowych, ulotekreklamowych, naklejek, plakatów, książek, kopert, broszur, instrukcji, nalepek,wizytówek, kalendarzy, katalogów, pocztówek, teczek ofertowych, zaproszeń,ankiet, cenników, biletów, karnetów, druków personalizowanych. Gwarantujemynajwyższą jakość druku oraz ekspresowe terminy.
Drukarnia Fiolet Katowice działa na rynku lokalnym oraz o ogólnopolskim.

Wzakresie Druku cyfrowego i offsetowego wykonujemy:

Bilety z nadrukiem

Dyplomy, Zaświadczenia, Materiałyszkoleniowe

Identyfikatory

Instrukcje i gwarancje

Kalendarze z nadrukiem

Kartki świąteczne

Koperty z nadrukiem

Książki, czasopisma i katalogi

Linijki i zakładki

Menu dla restauracji

Naklejki i etykiety

Notesy

Magnesy reklamowe

Papiery firmowe

Plakaty

Płyty CD i DVD z nadrukiem

Pocztówki

Teczki firmowe z nadrukiem

Ulotki

Wizytówki

Wkłady do segregatorów

Zaproszenia

Zawieszki i metki

 

W zakresie Druku wielkoformatowegowykonujemy:

Banery jednostronne i dwustronne

Folia do okien OWV

Folie samoprzylepne

Magnesy na samochód

Plakaty XXL

Roll-up

 

Zapraszamy do skorzystania znaszych usług – Zespół Drukarni Fiolet Katowice!