Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

COLLOR

COLLOR


Kategorie:
Zadowolony klient to nasz sukces

Grupa Collor to firma, którą tworzą doświadczone zawodowo osoby, działające w branży reklamowej od wielu lat. Wspierani najnowszymi zdobyczami techniki nie zapominamy jednak, że w reklamie liczy się przede wszystkim człowiek. Dlatego tworzymy zgrany zespół, wspólnie realizując każdy projekt w trosce o to, by nasz każdy klient był usatysfakcjonowany. Stawiamy na doskonałe kontakty z naszymi klientami, dostosowując się do ich potrzeb, wychodząc z założenia, że zadowolony klient to nasz sukces.

Reklama sztuką sprzedawania marzeń

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z faktu, że nie trafi do potencjalnego odbiorcy bez reklamy swojego produktu. W dobie wszechobecności Internetu oferujemy naszym klientom kompleksowe wykonanie serwisów internetowych, począwszy od prostych witryn internetowych, poprzez witryny flashowe, kończąc na potężnych systemach portalowych.

Dodatkowo zapraszamy do korzystania z usług hostingowych w ich pełnym zakresie - rejestracji domen, opieki i administracji serwisów internetowych, ich pełnego wdrażania oraz specjalistycznego doradztwa. Nasza firma stawia na identyfikacje wizualną również poza Internetem- zajmujemy się projektami reklam zewnętrznych (szyldy, banery), a także reklamą bezpośrednią (ulotki, wizytówki, kampanie reklamowe również z udziałem hostess).

Od 2011 roku uruchomiliśmy drukarnię internetową CollorPrint z dostępem do zamawiania wydruków OnLine 24h/7 dni w tygodniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, szukając coraz to nowych rozwiązań w trudnej sztuce marketingu doszliśmy do wniosku, że reklama to faktycznie - sztuka - sztuka sprzedawania marzeń.
Jesteśmy inni niż wszyscy - inni znaczy lepsi

* Spotykamy się z klientem w miłej atmosferze, sprzyjając kreatywności w negocjacjach i konsultacjach,
* Na życzenie klienta organizujemy spotkanie w siedzibie jego firmy,
* Na życzenie klienta dostarczymy zamówione przez niego materiały reklamowe,
* Nasi stali klienci mogą liczyć na indywidualne promocje oraz rabaty,
* Nowoczesność, wyjątkowość, pomysłowość, precyzja, szybkość w działaniu to niektóre cechy naszego zespołu
* Jesteśmy po prostu inni niż wszyscy - inni, znaczy lepsi.

tel. 509-33-77-68
email: biuro@collor.pl

Agencja Reklamowa www.collor.pl
Drukarnia Internetowa www.collorprint.pl
Web Hosting www.collor.eu
Przykładowe realizacje: