Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Biuro Rachunkowe Krakus

Biuro Rachunkowe Krakus


Kategorie:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 2002r. Nasze doświadczenie potwierdzają zarówno zdobyte certyfikaty jak i głosy zadowolonych klientów. Zaufało nam już wiele firm i dlatego wychodzimy naprzeciw postępowi. Rozszerzamy naszą działalność i oferujemy Państwu nowoczesne i wygodne rozwiązanie jakim jest Internetowe Biuro Rachunkowe. Ponadto wprowadzamy również możliwość zakładania działalności na rzecz innych osób i pomagamy w jej prowadzeniu. Zapewniamy pełen profesjonalizm i kompleksową opiekę księgową.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KSIĘGOWA
Oferujemy usługi księgowe dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych osób fizycznych oraz spółek jawnych.

OSOBISTY KSIĘGOWY
Przydzielamy każdemu klientowi osobistą realną księgową, która prowadzi księgi podatkowe firmy i jest do dyspozycji pod bezpośrednim numerem telefonu i adresem e-mail.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY
Nasza współpraca oparta jest na jasnych i przejrzystych zasadach. Nie ma żadnych ukrytych gwiazdek, nie ukrywamy kosztów i nie tworzymy skomplikowanych zapisów w umowach.

FAKTUROWANIE
Udostępnimy Ci aplikację, dzięki której szybko i sprawnie wystawisz fakturę, korzystając z dowolnie wybranego urządzenia w dowolnym miejscu na świecie.

DOSTĘPNOŚĆ DANYCH
Posiadasz dostęp do swoich danych przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Z DOWOLNEGO MIEJSCA W POLSCE
Obsługujemy klientów z całej Polski, wszystko załatwiamy za pomocą poczty elektronicznej, telefonu i kuriera.

www.inetus.pl