Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

BEiKS B i K Machulski Sp.j.

BEiKS B i K Machulski Sp.j.


Kategorie:
Nasza firma – obecnie pod nazwą BEiKS B i K Machulski Sp.j. – istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Jesteśmy znanym w całej Polsce pośrednikiem w sprzedaży szerokiej gamy sprzętu do produkcji video. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy sprzęt czy akcesoria niezbędne do nagrania, obróbki i emisji materiału filmowego na potrzeby profesjonalistów, od wideofilmowców począwszy, a na dużych stacjach telewizyjnych skończywszy. Teraz mamy trzy oddziały: siedzibę główną w Kraśniku, przy ul. Pogodnej 3, oddział w Warszawie, przy ul. Bartyckiej 115 i oddział w Gdańsku przy ul.Sobótki 6/1.

Firma BEiKS jest oficjalnym przedstawicielem największych producentów sprzętu video na świecie. Od 1999 roku jesteśmy dealerem firmy Panasonic, od 2000 roku firmy JVC i Canon, a od 2001 roku firmy Sony w kategorii Consumer, Professional i Broadcast.

W roku 2002 nastąpił dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Zostaliśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce japońskiej firmy Canopus, znanego producenta oprogramowania i kart video do montażu nieliniowego, jedynym dystrybutorem profesjonalnych statywów do kamer video australijskiej firmy Miller oraz oficjalnym dystrybutorem sprzętu włoskiej firmy Ianiro, producenta profesjonalnego oświetlenia studyjnego i nakamerowego.

Od roku 2003 BEiKS prowadzi serwis sprzętu profesjonalnego firmy JVC, a od 2006 roku – firmy Panasonic i Canon.

Na stałe współpracujemy z tak znanymi firmami z branży jak BeachTek, Bebob, Cokin, DvTec, Focus, Libec i Microboards. W naszej ofercie znajdują się również produkty firmy Audio-Technica, Cambo, Edirol, Fujinon, Kata, Manfrotto, Reinhardt, Rode, Rycote, Sachtler, Sennheiser, SoundDevices, Yoga, i inne.

Od roku 2006, w ramach naszej firmy prężnie rozwija się oferta z branży Foto. Obecnie oferujemy cyfrowe aparaty fotograficzne firm Canon, Sony i Panasonic oraz wszelkie niezbędne akcesoria i wyposażenie studia fotograficznego.

BEiKS prowadzi szeroko zakrojoną działalność marketingową mającą na celu promowanie nowych produktów i rozwiązań z branży video. W związku z tym corocznie bierzemy udział w wielu targach, konferencjach i festiwalach branżowych, a także organizujemy własny pokaz objazdowy (roadshow) przedstawiając produkty firm, które reprezentujemy w Polsce. Prowadzimy również szkolenia wraz z pokazem sprzętu dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz innych klientów zainteresowanych naszą ofertą.

By stale poszerzać naszą ofertę handlową, w poszukiwaniu nowości regularnie odwiedzamy najważniejsze targi branżowe w Las Vegas (NAB), Amsterdamie (IBC), Kolonii (Photokina) i Hanowerze (CeBIT).

Zapraszamy do współpracy!
Przykładowe realizacje: