Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Atma Sp. z o. o.

Atma Sp. z o. o.


Kategorie:
ATMA Sp. z o.o. jest jedną z największych firm koncertowo - eventowych działających na polskim rynku.

Specjalizujemy się w organizacji i doradztwie imprez artystycznych, tras koncertowych, dużych eventów, które wymagają zaangażowania olbrzymiego potencjału firmy i długoletniego doświadczenia jej pracowników.
Działając prężnie od 1992 roku mamy już na swoim koncie ponad 8 tysięcy koncertów i wydarzeń specjalnych (około 500 rocznie).

Przez siedemnaście lat naszej działalności zdobyliłmy unikalne doświadczenie, a przede wszystkim udało nam się wypracować bardzo dobre relacje z niemalże całym polskim środowiskiem estradowym. Cieszymy się, iż nasze kontakty z Artystami opierają się na uznaniu i zaufaniu, a dzięki temu tworzymy "wielką artystyczną rodzinę ATMY". Do szerokiego grona zadowolonych ze współpracy z nami klientów zaliczyć możemy największe polskie i zagraniczne marki oraz instytucje rządowe.

Myślą przewodnią naszej firmy jest przede wszystkim niesienie głębokich treści poprzez rozrywkę. Muzyka to emocje, a budowanie relacji na płaszczyznie emocji przynosi wyjątkowo trwałe efekty.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi możliwościami, osięgnięciami, a przede wszystkim do współpracy z naszą firmą.

Przykładowe realizacje: