Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Agencja Makadu Kamil Nowotny

Agencja Makadu Kamil Nowotny


Kategorie:

Makadu to skuteczny pełen pomysłów zespół programistów, grafików i projekt menedżerów, którzy nie boją się wyzwań. Nie wyznaczamy granic, wręcz przeciwnie - nie widzimy ich. Nie myślimy stereotypowo, co pozwala nam na tworzenie projektów z zaskakującym efektem.


 


Obszarami naszej działalności jest projektowanie: profesjonalnych stron internetowych poznań. Zajmujemy się także produkcją i wdrażaniem zaawansowanych aplikacji internetowych (PHP, HML5, Drupal, MySQL, Coldfusion, JavaScript). Tworzymy i wdrażamy specjalistyczne systemy informatyczne przeznaczone do użytku wewnętrznego w firmach: CRM, ERP.


 


Nasz dział graficzny projektuje materiały reklamowe takie jak logotypy, opakowania, plakaty, foldery, kalendarze czy wizytówki, które tworzą wizerunek organizacji. Właściwe podejście do procesu projektowania pozwoli przygotować materiały, które sprawią, że Państwa firma stanie się rozpoznawalna.


 


W ramach kompleksowej realizacji możemy zaprojektować dla Państwa nazwę marki, stworzyć jej wizerunek oraz strategie promocji, które przez zgodne i celowe działanie pozwoli osiągnąć mierzalne efekty.