Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

OneDay Roadshow zakończony na Śląsku

OneDay Roadshow zakończony na Śląsku
2016-09-12

To już jest koniec – przychodzą na myśl słowa popularnej piosenki Elektrycznych Gitar, ale ich dalszy ciąg wymaga parafrazy: po pięciu dniach tegorocznej edycji OneDay Roadshow zostało bardzo wiele!

Trudno zliczyć liczbę nawiązanych kontaktów biznesowych, liczbę prezentacji produktów i usług dokonanych przez wystawców, a przede wszystkim trudno dokonać już teraz dokładnej analizy efektów, jakie przyniósł tegoroczny „tour”. W sumie podczas ODS 2016 w kolejnych miastach pojawiło się około 600 zwiedzających, a to wynik bardzo dobry.

 

 

Zakończenie imprezy tym razem przypadło na Chorzów. Tak jak podczas inauguracji cyklu w Warszawie, tak i w śląskim mieście organizator przygotował dla wszystkich chętnych specjalne szkolenia podnoszące kompetencję sprzedaży. W ich ramach prelegentka Agnieszka Bednarczyk zaprezentowała dwa wykłady – „Narzędzia public relations do budowania wizerunku firmy i produktu w Polsce” i „Relacje i komunikacja w sprzedaży produktów i usług”. W obu przypadkach cieszyły się one sporym zainteresowaniem i pokazały, że podczas jednodniowych spotkań ODS oprócz wymiernych korzyści biznesowych można zyskać wiedzę przydatną w codziennej pracy. Były Warszawa, Poznań, Berlin, Wrocław i Chorzów.

 

A co za rok? Za rok po raz kolejny spotkania z „reklamą w drodze”.

 

Organizator OneDay Roadshow wszystkim wystawcom i uczestnikom serdecznie dziękuje za udział i do zobaczenia.