Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > Studio BK > O firmie

Studio BK

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Studio BK

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Czy zastanawiali się kiedyś Państwo dlaczego niektóre firmy mimo oferowania atrakcyjnych cen i dobrej organizacji borykają się z brakiem klientów?

 

Odpowiedź jest banalnie prosta- firmy te nie doceniają informacyjnej funkcji reklamy!

 

Należy mieć świadomość, że ani atrakcyjne ceny oferowanych usług/produktów, kompetentna kadra pracownicza czy dobra lokalizacja nic nie znaczą, jeśli potencjalny klient o nich nie wie! Nie należy łudzić się, że jeden zadowolony klient poleci nas rzeszy potencjalnych klientów- rozmowy towarzyskie nie sprowadzają się bowiem do zachwalania kupowanych towarów.

 

To nie prawda, że mamy kryzys, że klienci zaciskają pasa i podnoszą oszczędności- oni wciąż kupują i korzystają z usług, pytanie tylko gdzie to robią? W firmach i sklepach, o których wiedzą z reklam, a ponieważ większość z nas to wzrokowcy – najwięcej korzystamy z produktów, które poznaliśmy poprzez reklamy wizualne.

 

Jako Studio Reklamowo-Projektowe przedstawiamy Państwu w zakładce „Realizacje” wykonywane przez nas projekty, które pozostawiamy do Państwa indywidualnej oceny. Uważamy za zbyteczne wyliczanie swoich pozytywów tj. profesjonalna obsługa, wysoki standard projektów- dla konkurencji to powód do autopromocji, dla nas- standard, o którym nie trzeba zbędnie się rozpisywać.

 

To co jednak zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji to szczerość wobec klienta. Jesteśmy projektantem i producentem, a mimo natłoku pracy nam nie jest wszystko jedno co znajdzie się na Państwa materiale reklamowym. Niejednokrotnie z własnej inicjatywy uchroniliśmy klienta od „reklamowej gafy”, korygując teksty lub zalecając inną kolorystykę/stylistykę. Nie pracujemy na ilość, lecz na jakość, więc we współpracy z nami nie mają miejsca sytuacje, w których do druku idzie projekt wykonany na odczepne.

 

W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy lubują się w drukach z gotowych projektów, my bardzo cieszymy się z każdej możliwości współuczestnictwa w tworzeniu wizerunku Państwa firmy nawet od podstaw. Najczęściej to my jesteśmy autorami tekstów, haseł reklamowych czy koncepcji wykorzystywanych przy projektowaniu.

 

Zrealizujemy każdą formę reklamy Państwa firmy, w szczególności:

 

WIZYTÓWKI, ULOTKI, TECZKI OFERTOWE, PAPIER FIRMOWY, BANERY, NAKLEJKI WIELKOFORMATOWE, SZYLDY, FOLIE ONE WAY VISION, DŁUGOPISY Z GRAWEREM ORAZ NADRUKIEM, ODZIEŻ REKLAMOWĄ

 

 

... a żeby tego było mało zaprojektujemy STRONĘ WWW, zorganizujemy KAMPANIĘ FACEBOOK, nadrukujemy reklamę na dowolnym GADŻECIE REKLAMOWYM!

Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl