Podpowiedzi dla słowa druk:

Jesteś tutaj: Strona główna > Katalog firm > RubensDesign > O firmie

RubensDesign

Wykonawca
(0)

 

Wyślij zapytanie ofertowe

RubensDesign

* Kontaktując się z tym kontrahentem, powołaj się na serwis reklama.pl

Podaj swoje dane kontaktowe

Jesteśmy czołowym producentem breloków reklamowych w Polsce. Nasz główny obszar działalności to produkcja breloków reklamowych na zasadzie pełnego wykonawstwa, kontroli i odpowiedzialności- OD PROJEKTU DO PRODUKCJI. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że grono stałych Klientów nieprzerwanie rośnie. Osiągnęliśmy to dzięki świadomej polityce firmy, nastawionej na ciągły rozwój.

Stosowanie najbardziej zaawansowanej technologii, wysokiej klasy materiałów i ścisła kontrola jakości we wszystkich fazach produkcji umożliwia naszej firmie oferowanie produktów wyjątkowych i niepowtarzalnych, spełniających wyspecyfikowane wymagania techniczne i jakościowe, odpowiadające jednocześnie potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Produkcją reklamową zajmujemy się z pasją, nieprzerwanie od 1997 r. Celem przewodnim naszej działalności jest satysfakcja naszych Klientów i ciągłe wzbogacanie naszej oferty.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości, wyróżniających się zarówno pod względem precyzji wykonania, jak również wykorzystania wysokogatunkowych surowców.

Nasze produkty znalazły odbiorców zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, ciesząc się znakomitą renomą . Wszystkie produkowane przez nas artykuły są wzorami prawnie zastrzeżonymi, ich powstanie, poczynając od projektu, są naszego autorstwa.

Zajmujemy się również produkcją innych elementów z tworzyw sztucznych oraz produkcją form wtryskowych do tworzyw sztucznych. Dysponujemy parkiem maszyn opartym głównie na firmie Krauss Maffei, będącego liderem w swojej branży.

Życzymy udanych kampanii reklamowych !

Zespół alebreloki.pl
Rubens No 55
Przykładowe realizacje

Masz konto na facebook.com?
Zaloguj się za pomocą Facebook Connect.

Czy zamknąć formularz dodawania firmy?

Wybierz opcję TAK, jeżeli chcesz zamknąć formualrz dodawania firmy - dane z formularza zostaną utracone.
Wybierz opcję NIE, jeżeli chcesz kontynuować!

Reklama.pl
O nas
Oferta
Partnerzy
Kontakt
Usługi dla wykonawców
Wykup dostęp do zleceń
Statystyki
Współpraca
Załóż darmowe konto
Usługi dla zleceniodawców
Zlecenia reklamowe
Do pobrania
Regulamin portalu
Polityka prywatności
Prezentacja portalu
Oferta reklamy
Pomoc
FAQ
Film o Reklama.pl
Wersja Mobilna
Info
info@reklama.pl