Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Ogłoszenia targów i szkoleń

RemaDays 2018

RemaDays 2018
Status
Miejsce Polska Nadarzyn
Data rozpoczęcia 2018-02-07
Data zakończenia 2018-02-09
www http://remadays.com/pl/strona-glowna/
Email info@remadays.com
Kontakt
GJC International Sp. z o.o. sp. k.
ul. Podbiałowa 11
61-680 Poznań
tel. +48 61 825 73 22
fax. +48 61 674 01 36
e-mail: info@remadays.com
Godziny pracy: 8:00-16:00
Opis
Największe w Europie Środkowej targi reklamowe RemaDays Warsaw dobitnie obrazują jak ogromny rozwój poczyniła cała branża. Gdy w 2005 roku jeszcze pod inną nazwą i w innym miejscu, popularna „Rema” odbyła się po raz pierwszy, swoje osiągnięcia zaprezentowali wystawcy w czterech sektorach aktywności. Podczas przyszłorocznej 14. edycji, czwartej imprezy wystawienniczej na świecie, do dyspozycji zwiedzających liczba sektorów wzrośnie aż do dziesięciu.

Już same liczby wskazują jak bardzo zmienił się cały rynek produktów i usług reklamowych na przestrzeni kilkunastu lat. Zmiany organizacyjne zachodziły równolegle. RemaDays Warsaw 2018, które odbywać się będą od 7. do 9. lutego w Warsaw EXPO w Nadarzynie znów zapowiadają się rekordowo. Jednym z głównych powodów będzie uczestnictwo w imprezie specjalistów, wystawców i gości reprezentujących wszystkie możliwe środki reklamowego przekazu, za sprawą których warszawska impreza rozrosła się do takich rozmiarów. Chcąc ułatwić pracę wystawcom jak i odwiedzającym, organizatorzy podzielili targi  na 10 sektorów - Gifts World, POS & Display, Technology Park, Printing House, Packaging Materials, PhotoCreation, Lighting Systems, Event Show, IT & e-Solutions, Outdoor Advertising. Taka propozycja sprawi, że zwiedzający sprawnie dotrą do poszukiwanych wystawców w wyspecjalizowanej dziedzinie. Tym samym wzrośnie komfort pracy wystawców. Goście wyposażeni zostaną w czytelne przewodniki. Nie zabraknie również udogodnień, które zawsze towarzyszyły targom RemaDays Warsaw. 

W 14. edycji Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018 swój udział zapowiedziało ponad 750. wystawców z ponad 20 państw świata. To stwarza możliwości szerszego dotarcia z ofertą poza granice swojego kraju. Zatem - WIĘCEJ SEKTORÓW WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI.