Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Ogłoszenia targów i szkoleń

Rema Days 2016

Rema Days 2016
Status
Miejsce Polska Nadarzyn
Data rozpoczęcia 2016-02-16
Data zakończenia 2016-02-18
www http://www.remadays.com/index.php/pl/
Email info@remadays.com
Kontakt

GJC Inter Media
ul. Podbiałowa 11
61-680 Poznań
tel. +48 61 825 73 22
fax. +48 61 825 84 85
e-mail: info@remadays.com

Opis

Nowe hale w Nadarzynie to komfort dla wszystkich naszych gości.    

5500 miejsc parkingowych

Znakomita lokalizacja, na skrzyżowaniach dróg szybkiego ruchu zachęca do przyjazdu własnym środkiem transportu. Dla tych z Państwa, którzy zamierzają przyjechać do nas samochodem przygotowaliśmy aż 5500 miejsc parkingowych w przystępnej cenie!

Bezpłatne busy

Każdy kto przyjedzie do Warszawy pociągiem będzie mógł skorzystać z bezpłatnych busów które będą kursowały co 15 minut ze stacji Warszawa Zachodnia oraz stacji PKP Lotnisko Chopina

PAKOWANIE GRATIS!

Koniec z ciężką torbą! Odwiedź targi RemaDays Warsaw i nadaj paczkę z wzorami katalogów produktów, już w trakcie trwania imprezy.
Firma kurierska TRAFFICA przygotowała specjalną ofertę paczkową dla wystawców i zwiedzających. Korzystne ceny, darmowe opakowania i szybki czas dostawy to elementy promocyjne oferty TRAFFICI.

Punkt wysyłania paczek będzie znajdował się w głównych wejściach na halach E i F  

Wejdź na targi SZYBCIEJ - zarejestruj się online

Dzięki współpracy systemowej, informatycznej i sprzętowej z firmą CartPoland będzie możliwe wydrukowanie identyfikatora uprawniającego do wejścia na targi na własnym komputerze.

To niewątpliwie wielkie udogodnienie dla odwiedzających warszawską imprezę wystawienniczą i wyjście naprzeciw sugestiom targowych gości. Każdy kto skorzysta z rejestracji online i przejdzie weryfikację, otrzyma indywidualny identyfikator. Pozwoli to przede wszystkim na znaczną oszczędność czasu. Nie będzie bowiem konieczności wypełniania „ankiet” przed wejściem do hal. W sześciu miejscach na terenie targów rozmieszczone zostaną specjalne czytniki.

Wiele restauracji, kafejek, miejsc odpoczynku

Z myślą o długich godzinach przy stoiskach powstaną dla naszych gości strefy odpoczynku, gdzie będzie można chwilę odetchnąć i napić się gorącej herbaty i kawy.  Na bardziej wymagających czekać będą restauracje i kawiarenki, serwujące aromatyczne dania, smakowite przekąski i cieszące podniebienie słodkości.