Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Ogłoszenia targów i szkoleń

Poznań Media Expo

Poznań Media Expo
Status
Miejsce Polska Poznań
Data rozpoczęcia 2014-04-08
Data zakończenia 2014-04-11
www http://www.mediaexpo.pl/pl/
Email
Kontakt

Targowa recepcja telefoniczna

tel.: +48 61 869 2000
faks: +48 61 869 2999
e-mail: info

Opis

Poznań Media Expo ponownie zrealizowane zostanie wspólnie przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Patronat Technologiczny nad targami objęła Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej.

 

W czasie Poznań Media Expo 2013, obok wystawy sprzętowej, odbędzie się cykl prelekcji pod nazwą „Cyfrowa Polska dla Wszystkich”. Wykłady poprowadzą eksperci, którzy poruszą tematy związane z różnymi formami odbioru treści telewizyjnych rozpoczynając od DVB-T, poprzez platformy satelitarne i sieci kablowe, a kończąc na SmartTV. Wzajemne oddziaływanie na siebie poszczególnych technologii i zmieniające się warunki techniczne stanowią  obszar wielu niewiadomych i szerokie pole do dyskusji, których z pewnością nie zabraknie podczas tegorocznej edycji targów.

Wystawa sprzętu obejmie szeroki zakres urządzeń i nowych technologii do przekazu i odbioru sygnału telewizyjnego. Obok ekspozycji dekoderów i anten dedykowanych telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T,  pojawią się także urządzenia z zakresu technologii  DVB-S oraz rozwiązania CATV.

 

Do udziału w targach zapraszamy przede wszystkim instalatorów, firmy i użytkowników zajmujących się techniką telewizyjną. Zaproszenie kierujemy również do przedstawicieli spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych, a także hotelarzy. Z całą pewnością Poznań Media Expo będzie dla wszystkich ważnym miejscem do pozyskania wiedzy o działaniach rządowych dotyczących cyfryzacji kraju, a także na temat urządzeń i nowych technologii telewizyjnych.

 

Dwa pierwsze dni PME 2013 przeznaczone będą  dla profesjonalistów, natomiast sobota będzie dniem otwartym dla szerokiej publiczności.

Jesteśmy przekonani, że udział w targach stworzy Państwu możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz będzie okazją do  promocji Państwa produktów wśród nowych i obecnych klientów.