Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Ogłoszenia targów i szkoleń

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
Status
Miejsce Polska Poznań
Data rozpoczęcia 2012-12-07
Data zakończenia 2012-12-09
www http://festiwal.mtp.pl/pl/
Email
Kontakt

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Polska

 

Targowa Recepcja Telefoniczna

tel.: +48 61 869 2000
faks: +48 61 869 2999
e-mail: info@mtp.pl

Opis

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi na terenie Targów Poznańskich imponujący wachlarz pięknych i unikatowych przedmiotów. Festiwal przyciąga ogromną publiczność, która w poprzedniej edycji sięgnęła 25 tysięcy osób. Termin jest szczególny, bo sprzyja zakupom świątecznym, a ekspozycja targów obfituje w pomysły na prezent. Można tu znaleźć ręcznie wykonane zabawki dla dzieci, oryginalną ceramikę i szkło, biżuterię oraz ubiory od awangardowych projektantów, ciekawe elementy wystroju wnętrz, a także prace malarzy, fotografików, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych.

 

Festiwal sprzyja wystawcom nie tylko dlatego, że oferuje możliwość bezpośredniej sprzedaży ich dzieł. Organizatorzy co roku ogłaszają też konkurs Go Art! otwarty dla szerokiej publiczności, którego laureat wyłoniony w głosowaniu otrzymuje stoisko targowe gratis. Kolejna szansa na reklamę dla twórców wystawiających się na targach to konkurs Trendy Art, w którym wygranych wyłania społeczność portalu Facebook, a nagrodą jest ekspozycja na wystawie oraz promocja produktu na stronie internetowej Festiwalu.

 

Zachęcamy już teraz wszystkich twórców do projektowania i gromadzenia nowych kolekcji przedmiotów artystycznych, które z pewnością spotkają się z ogromnym zainteresowaniem publiczności grudniowego Festiwalu!