Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

TEXTILIO nadruki i haft na odzieży

TEXTILIO nadruki i haft na odzieży


Kategorie:

Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, specjalizującym się produkcji, dystrybucji oraz znakowaniu odzieży. Zajmujemy czołowe miejsce wśród importerów odzieży reklamowej i promocyjnej w Polsce. W ciągu ponad 20 lat działalności naszej firmy pracowaliśmy dla kilkudziesięciu tysięcy firm, urzędów i instytucji z całej Polski.


Odzież

Zaopatrujemy w sprawdzone produkty w największych producentów, wybierając modele niepowtarzalne, dostosowane do aktualnych trendów rynkowych oraz do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. We współpracy z lokalnymi szwalniami jesteśmy w stanie wyprodukować produkty nie zawarte w katalogu, które w pełni zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów, w duchu utrzymania tożsamości korporacyjnej i trendów w modzie.


Zaplecze techniczne

Wyróżnia nas posiadanie własnego, rozbudowanego parku maszyn. Długoletni rozwój firmy w kierunku najnowocześniejszych technologii pozwala nam sprostać każdemu powierzonemu zleceniu i wykonać dowolny projekt odzieży. Dzięki szerokiej ofercie stawiamy na elastyczność w podejściu do potrzeb Klienta.


Zdobienia

W zależności od od metody znakowania (druk, haft) jakość nadruków jest dla nas równie ważna, jak jakość odzieży. Każdy nadruk przed seryjną produkcją jest akceptowany zarówno pod względem jakości, jak i zgodności kolorów z zamówieniem.


Na cały asortyment gwarantujemy niskie ceny i najwyższą jakość wykonania.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych.

Przykładowe realizacje: