Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

O firmie

Jeden obraz jest więcej wart niż tysiąc słów – ta bardzo znana maksyma znakomicie podkreśla rolę, jaką we współczesnym świecie odgrywa sztuka filmowa. Odkąd przekaz wizualny stał się powszechnym narzędziem wykorzystywanym dla potrzeb marketingowych, jasne stało się jak wiele niezwykłych rzeczy można dokonać za jego pomocą.

 

Od momentu powstania firmy – czyli od roku 2009 – mieliśmy okazję realizować całą gamę różnorodnych usług z obszaru produkcji filmowej oraz telewizyjnej. Gościliśmy na licznych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych czy sportowych, dzięki czemu znakomicie radzimy sobie z reportażem filmowym oraz telewizyjnym. Bardzo dobrze czujemy się również w produkcji spotów reklamowych i filmów korporacyjnych.


Dostarczamy wartościowy content w postaci zdjęć, filmów, animacji, dzięki którym firmy wzmacniają swoją markę w mediach społecznościowych. Wykonujemy także strony internetowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć Twoją firmę dostarczając wszelkie materiały promocyjne i reklamowe.


Od kilku lat firma jest również wydawcą czasopism wędkarskich „Świat Karpia” oraz "Świat Suma". To branżowe gazety skierowane do dużego grona wędkarzy karpiowych i sumowych w Polsce. Administrujemy również dwa duże portale wędkarskie, które zrzeszają wędkarzy różnych metod połowu – www.swiatkarpia.com, www.swiatsuma.com.

Przykładowe realizacje: