Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Zabudowa stoisk targowych – wyróżnij firmę na tle konkurencji!

Zabudowa stoisk targowych – wyróżnij firmę na tle konkurencji!
2019-12-30


Targi to wydarzenia pozwalające firmom na zawarcie wielu nowych kontaktów biznesowych. Warto postawić wtedy na dobrą widoczność!

W trakcie targów firma może zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych klientów i kontrahentów. Tego typu eventy przyciągają jednak wielu wystawców działających w tej samej branży. Największą uwagę przyciągają wówczas te stoiska targowe, które są atrakcyjnie zabudowane.

Jeśli firmowe stoisko nie będzie zachęcało do zatrzymania się i bliższego zapoznania się z prezentowaną ofertą, wówczas firma może nie osiągnąć zamierzonego celu uczestnictwa w wydarzeniu – nawiązania nowych kontaktów handlowych, pozyskania klientów, sprzedaży asortymentu na miejscu. W związku z tym odpowiednia zabudowa stoisk targowych ma tu szczególne znaczenie. Jak dobrze przedstawić firmę podczas targów?

 

Stoiska targowe, które zachęcają do odwiedzin

Z pewnością każdy uczestnik targów zdaje sobie sprawę z tego, że te stoiska targowe, które są bardziej atrakcyjne od pozostałych, są bardziej oblegane przez uczestników. Sposób prezentacji oferty ma tutaj kluczowe znaczenie i zdaje sobie z niego sprawę coraz więcej firm inwestujących w efektowną zabudowę stoiska targowego. Czym zatem powinno charakteryzować się takie stoisko?

Nowoczesne stoiska targowe, a także stoiska handlowe przede wszystkim powinny wyróżniać wystawcę na tle konkurencji. Tutaj ważna jest atrakcyjna oprawa stoiska, która może korespondować z założeniami identyfikacji wizualnej firmy, jej strategią marketingową. Właściwie dobrana kolorystyka, dobrze widoczne logo i nazwa firmy mają tu bardzo duże znaczenie.

Warto jednak wskazać, że to jeszcze nie wszystko, aby stoisko targowe mogło osiągnąć sukces. Pod uwagę warto wziąć wtedy także poniższe kwestie:

  • Aranżacja stoiska targowego – powinna pozwalać na prezentację produktów czy usług firmy, ale dawać też wygodną przestrzeń do rozmów, podpisania umowy.
  • Wyposażenie stoiska targowego – regały, lady, stoliki, krzesła, meble wypoczynkowe tworzące przyjemną w użytkowaniu przestrzeń.
  • Oświetlenie stoiska targowego – w atrakcyjny sposób prezentujące ofertę.
  • Oznaczenie stoiska targowego – powinno pozwalać na łatwe dotarcie do niego przez uczestników wydarzenia.
  • Multimedia na stoisku targowym – telewizory prezentujące ofertę, info-kioski, a także innego rodzaju urządzenia pozwalające na zainteresowanie klientów.

 

Warto przy tym wskazać, że zabudowa stoisk targowych może nie koncentrować się tylko na tym wyposażeniu, które umieszczane jest na podłodze. W wielu halach można także wykorzystać przestrzeń pod sufitem, wykorzystując do tego celu podwieszane banery, tworząc dachy.

Jak widać, stoiska targowe, a także stoiska handlowe to przestrzenie, które można wykończyć na wiele sposobów. Warto zatem wykorzystać potencjał dostępnej powierzchni i stworzyć takie stoisko, które będzie mogło natychmiast przyciągnąć wielu nowych, zainteresowanych klientów i kontrahentów.

 

Zabudowa stoiska targowego? Wybierz profesjonalistów!

Dzisiaj coraz więcej firm biorących udział w wydarzeniach targowych decyduje się na korzystanie z usług zewnętrznych specjalistów w dziedzinie zabudowy stoisk targowych. Przedsiębiorstwa działające w tej właśnie branży mogą zapewnić swoim klientom dostęp do profesjonalnych i kompleksowych usług mających na celu stworzenie efektownej, funkcjonalnej zabudowy na różne wydarzenia.

Firmy budujące stoiska targowe oraz stoiska handlowe mogą wówczas pomóc klientowi we wszystkich pracach dotyczących przygotowania zabudowy. Oferta może wówczas obejmować:

  • Zaprojektowanie stoiska targowego i wykonanie wizualizacji zabudowy, aby zaprezentować gotowy efekt klientowi.
  • Przygotowanie zabudowy stoisk z wykorzystaniem wybranych materiałów, urządzeń.
  • Zadbanie o właściwy montaż stoiska, także z podłączeniem potrzebnych mediów.
  • Formalności dotyczące przygotowani zabudowy stoiska targowego podczas wydarzenia.
  • Demontaż stoiska po zakończeniu eventu.

Do skorzystania ze swoich usług w tym zakresie zaprasza firma Brand Creation: https://brandcreation.pl/oferta/stoiska-targowe/.