Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up
2019-01-22


Ścianki reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim można promować swoją firmę i oferowane przez nią produkty, bez konieczności nadwyrężania budżetu. Taki wielkoformatowy wydruk cyfrowy przykuwa uwagę już z daleka i nie sposób jest przejść obok niego obojętnie. Inwestując w ścianki wystawiennicze, przedsiębiorąca możne liczyć na uzyskanie stosunkowo szybkiego zwrotu pieniędzy. Kiedy warto zdecydować się właśnie na ścianę pop-up?

Udana promocja firmy dzięki ściankom pop-up

Niezaprzeczalnymi zaletami ścianek pop-up jest to, że są one stosunkowo tanią formą promocji firmowych produktów i dają do dyspozycji dużą powierzchnię reklamową. Na korzyść ścianek reklamowych przemawia także to, że nie ma najmniejszego problemu z ich transportem czy też przechowywaniem. Można je w całości zwinąć, przez co nie zajmują zbyt wiele miejsca. Montaż i demontaż także nie sprawia żadnych trudności. Można to zrobić w przeciągu kilkunastu minut i to bez żadnych narzędzi. Z całą pewnością każdy sobie z tym poradzi. Ścianki pop-up to największe i najefektowniejsze systemy mobilnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Ich wymiary mogą przekraczać ponad 10m2.

Ścianki pop-up wykorzystywane są wewnątrz pomieszczeń do zaprezentowania firmy, jej produktów czy też idei. Idealnie sprawdzają się zatem podczas szkoleń i kursów oraz na targach, imprezach firmowych, konferencjach, wszelkiego typu prezentacjach i promocjach. Ścianki reklamowe jak najbardziej mogą stanowić także dekorację pomieszczeń firmowych. Ich lekka konstrukcja sprawia, że bezproblemowo można przenieść je w każdej chwili w dowolne miejsce. Najczęściej są one wykonane z aluminium oraz wyposażone są w plastikowe zaczepy, magnesy i listwy magnetyczne. Można przewozić je w torbie transportowej czy też w kufrze. Grafikę montuje się na panele wykonane z PCV, a następnie zabezpiecza się ją laminatem, co czyni ściankę reklamową bardzo trwałym produktem. Ścianki pop-up mogą być wykorzystywane wielokrotnie i to przez długie lata. Utrzymanie ich w czystości również jest bardzo proste, gdyż wystarczy ścierać z nich kurz za pomocą wilgotnej szmatki.