Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem
2021-01-11


Jesteśmy producentem nadruków na torbach papierowych . Wykonujemy torby papierowe z nadrukiem. Posiadamy bardzo szeroką ofertę na torby papierowe. Dostępna jest duża ilość rozmiarów toreb, szeroka gama kolorów tych toreb . Posiadamy kilka typów papieru z który wykonywane są te opakowania. Na tych torebkach papierowych możesz zrealizować u nas prawie dowolny nadruk firmowy. Minimalne zamówienie na torbę z nadrukiem wynosi już100szt. Także taka oferta jest skierowana do małych i bardzo małych firm np. rodzinnych.
Oczywiście realizujemy także duże zamówienia dla dużych firm, korporacji i sieci handlowych.

U nas możesz również zaopatrzyć się w torby papierowe bez nadruku, czyste.

U nas znajdziesz torby papierowe:
  • ze skręcanym uchem ( białe i brazowe eko)
  • ze skręcanym uchem (kolorowe)
  • z płaskim uchem brazowe (ekologiczne) bardzo szeroki wybór formatów.

Drugą naszą specjalnością są torby bawełniane z nadrukiem. Torba płócienna z własnym nadrukiem stała się bardzo dobrym i ekologicznym gadżetem do promocji firmy. Torby ekologiczne z własnym nadrukiem budują świadomość u Waszych klientów ,że firma idzie do przodu i postępuje zgodnie ze światowymi trendami proekologicznymi 

Jeżeli potrzebujesz koszulki – t-shirty z nadrukiem dla swojej firmy również sprostamy temu zadaniu. Tutaj możemy wydrukować już od 1 szt metodą cyfrową na drukarce przeznaczonej do druku na bawełnie lub od 100szt do kilkutysięcznych nakładów metoda sitodruku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Etorby
20-346 Lublin
tel . 601 079 623