Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadżet reklamowy

Torba ekologiczna - estetyczny i przydatny gadżet reklamowy
2018-11-14


Reklama firmy poprzez różnego rodzaju gadżety reklamowe nie musi być wcale droga, a może przynieść bardzo dobre rezultaty. Jednak, aby tak było, należy przemyśleć to, w jaki sposób ją zaplanować, a także postawić na takie gadżety, które są interesujące i przydatne. W bardzo wielu agencjach reklamowych znajdziemy szereg gadżetów, które zostały przygotowane w myśl troski o środowisko naturalne i okazuje się, że są one szalenie modne.

Gadżety ekologiczne - czyli jakie?

Do takich gadżetów reklamowych należą długopisy, różnego rodzaju teczki, notesy i zeszyty makulaturowe, a także torby ekologiczne. To właśnie ten ostatni gadżet można w największym stopniu spersonalizować mając do dyspozycji największą powierzchnię na nadruk. Warto zauważyć, że obecnie już zdecydowana większość osób posługuje się torbami bawełnianymi odchodząc od jednorazowych reklamówek foliowych. Dlatego też jest to gadżet będący w powszechnym użytku, który jest praktyczny i przydatny. Dodatkowo, noszenie takiej torby jest związane z modą - z powodzeniem zastępuje ona zwykłą damską torebkę i pasuje zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

Przygotowanie reklamy na torby ekologiczne

Najczęściej są one szyte z kremowej lub też czarnej bawełny, można więc przygotować ten gadżet w dwóch różnych wariantach kolorystycznych. W same torby zaopatrzy nas torby ekologiczne producent. Kolejnym krokiem jest natomiast ich personalizacja poprzez nadruk przygotowanej grafiki. Jeśli interesuje nas coś więcej poza samym napisem - wykonanie takiej grafiki najlepiej zlecić komuś, kto się w tym specjalizuje - wówczas będziemy pewni, co do wysokiej estetyki takiego nadruku. Na torbach można umieścić slogan reklamowy, cytat, ale tak naprawdę także dowolny tekst, jaki określa naszą firmę. Obowiązkowo powinna pojawić się nazwa firmy, a także logo. Jeśli pozwoli na to projekt, być może dobrym pomysłem będzie też dodanie danych teleadresowych. Projektując taką torbę zawsze warto pamiętać o tym, jak ważna jest jej estetyka - im będzie ładniejsza, tym chętniej będzie używana.