Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

TOP 10 Gadżety Reklamowe

TOP 10 Gadżety Reklamowe
2020-02-13


Najczęściej wybierane gadżety reklamowe ostatnich miesięcy to dobrze znane, praktyczne produkty użytkowe. Klienci stawiają na lepszą jakość, aby podarowany przedmiot mógł posłużyć dłużej i tym samym dłużej reklamował markę lub firmę.

Torby bawełniane, szczególnie te o gramaturze od 140 g/m², to jeden z trwalszych nośników reklamy. Torby eko najlepiej znakować w technologii DTG, dzięki czemu uzyska się kolorowy nadruk na całej powierzchni.

Często wybierane są dobrej jakości butelki i bidony wolne od BPA, wykonane z nowoczesnego, trwałego tworzywa o nazwie Tritan. Na butelkach wykonywany jest nadruk UV lub tampodruk, a jeśli posiadają metalową zakrętkę lub inny metalowy element, to można wykonać także grawer.

Grawerowane są również kubki termiczne. Na rynku gadżetów jest ogromny wybór kształtów, kolorów i rodzajów z każdej półki cenowej.

Ta sama metoda znakowania jest wykorzystywana do brandowania zestawu śrubokrętów. Produkt ten przydatny zarówno w pracy, jak i w domu. Dostępny pod ręką zawsze może się przydać.

Równie przydatny jest powerbank. Każdy wie, co to znaczy rozładowany telefon poza domem. Dlatego zapasowa energia przyda się każdemu posiadaczowi urządzeń mobilnych.

Bardziej tradycyjnym upominkiem jest notes. Zamawiany nie tylko na spotkania i konferencje, ale także jako praktyczny gadżet do notowania. Można znaleźć różne rozmiary, kolory i dodatki do nich, takie jak: długopis, karteczki, zakładki itd.

Antystres w kształcie piłki to gadżet dla każdego. Można go nie tylko gnieść aby rozładować emocje, ale także nim grać, podrzucać i bawić się w dowolny sposób. Dostępny w różnych kształtach i kolorach, można na nim zrobić nadruk w jednym kolorze, jak i full color.

Często gadżetem, od którego klienci zaczynają współpracę z agencjami reklamowymi są długopisy. Numer jeden od wielu lat to długopis metalowy. Ostatnio popularnością cieszą się też inne modele długopisów oraz nowość - długopis wielofunkcyjny, który posiada aż 7 funkcji, nie lada gratka dla prawdziwych gadżeciarzy.

Obok wymienionych produktów również dużą popularnością cieszą się gadżety eko, drewniane, papierowe, bambusowe, ze słomy pszenicznej lub z recyklingu.