Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzieć?

Standy reklamowe i prezentery - co warto wiedzieć?
2019-02-28


Z dzisiejszego artykułu dowiesz się czym są standy reklamowe, określane po polsku jako stojaki reklamowe. Rozwiniemy także wątek prezenterów i poznamy odpowiedź na pytanie - czy warto inwestować w obie formy reklamy. Zapraszamy do lektury.

Chyba widział je na oczy praktycznie każdy człowiek, to jednak tylko nieliczni wiedzą, jak one nazywają się teraz. Oczywiście mowa o pojęciu standów reklamowych. Zacznijmy więc o zdefiniowania tego pojęcia i omówienie zadania, jakie musi spełniać ta forma reklamy zewnętrznej.

Standy reklamowe - co to jest?

Standy reklamowe - ta forma reklamy zewnętrznej doskonale sprawuje się na każdego typu konferencjach, targach i spotkaniach biznesowych, podczas których prezentacja marki i oferty jest wiodącym zadaniem.

Przygotowanie odpowiednich standów (stojaków reklamowych) i prezenterów to zadanie wieloetapowe. Po pierwsze dział kreacji nakreśla pewną ogólną wizję. Następnie dział produkcji określa możliwości wykonawcze nietypowych kształtów. Zaraz po tym nasz dział kreacji rozpoczyna prace projektowe, które finalizowane są później w formie przestrzennej.

Najważniejsze w naszej pracy to osiągnąć kształty nietuzinkowe, standy reklamowe przyciągające oko i uwagę potencjalnych kontrahentów, wskazujące na rzetelne podejście do własnego wizerunku - podkreśla producent standów reklamowych AnyShape.

Prezentery

Specyficzną i ciekawą formą reklamy zewnętrznej są prezentery. Nośniki te charakteryzuje ogromna gama personalizacji. Popularne jest grawerowanie w pleksie lub innych materiałach, jak np. aluminium, a także grawer w metalach szlachetnych.

Systemy ekspozycyjne

To zdecydowanie największa forma ekspozycji marki podczas imprez biznesowych. Wyglądem przypominają ściany reklamowe, prasowe lub wystawiennicze, a możliwość umieszczenia np. dużej grafiki na pozwala na przykucie uwagi potencjalnych partnerów biznesowych.

Na rynku w ostatnich latach pojawiło się wiele różnych form ekspozycyjnych. Ważne jest, aby dobrze dobrać nośnik do możliwość ekspozycji i miejsca ustawienia. Jeśli nie jesteś pewien jak powinieneś określić swoje warunki ekspozycyjne, po prostu zadzwoń, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Opracowano:

Producent standów reklamowych AnyShape
Adres: ul. Rolnicza 338A 05-092 Dziekanów Polski, Łomianki, Warszawa
Strona www: https://anyshape.pl/
NIP: 5272040855
REGON: 016085308
telefon: +48 696 777 222
email: biuro@anyshape.pl