Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Sposoby na zdobycie lajków na Instagramie

Sposoby na zdobycie lajków na Instagramie
2021-04-28


Instagram przyciąga codziennie kolejne miliony nowych nowych użytkowników. Większość z tych nowicjuszy chciałaby jak najszybciej osiągnąć wysoką pozycje w tym medialnym świecie. Droga na szczyt jest ciężka i wymaga sporej pracy, a w przypadku promowania własnej osoby, firmy czy produktu to nie jest zabawa. Dla zabawy można założyć sobie konto na Instagramie i jedynie dla zabicia wolnego czasu przeglądać i lajkować wybrane profile.

Co ma wpływ na sukces w mediach społecznościowych.

Plan, to najważniejsze co powinien każdy dążący do sukcesu opracować. Plan powinien zakładać długi okres czasowy. Szybko to można jedynie wypić letnią kawę. A w drodze na szczyt tych kaw do wypicia będzie bardzo dużo i nie zawsze uda się cieplutką wypić. Plan to podstawa, a jeszcze ważniejsze to jego realizacja.

Przygotowanie odpowiednich materiałów do prezentacji w postach.

Aby zaciekawić obserwatorów i nakłonić ich d dołączenia do własnej społeczności, trzeba publikować ciekawe zdjęcia i inne uzupełniające materiały. Droga na szczyt to posty publikowane w odpowiednim przedziale czasowym i w odpowiedniej ilości. Żeby „magazyn publikacji” zbyt szybko się nie opróżnił należy go odpowiednio zapełnić. Najlepiej kiedy przygotowanych będzie materiałów na przynajmniej pierwsze dwa tygodnie, a najlepiej na miesiąc. Ważne jest też to, aby na bieżąco uzupełniać „stany magazynowe treści
Co dalej kiedy plan jest gotowy, a „magazyny treści” pełne.

Zdobywanie lajków

Lajk to taka instagramowa waluta, obserwatorzy płacą nim za dostarczane treści. Jeśli treści będą chaotyczne i niespójne z profilem „zapłata” lajkowa będzie niewielka. Nie można dopuścić do braku „zapłaty”, jest to niezbędna „waluta”zwłaszcza na początku działalności konta. Tworząc własny profil należy także pamiętać o ty, że inni też oczekują na lajki. Oddając zainteresowanie komuś łatwo w ten sposób uzyskać wzajemność taką.
W tych kilku prostych słowach zawarta została najprostsza analiza budowania pozycji na Instagramie.

Najpopularniejsze sposoby zdobywania lajków.

 1. Kupno pakietów lajków.
  W sieci działają serwisy internetowe umożliwiające zakup usługi polegającej na moderowaniu profili z wykorzystaniem pakietów Instagram Like. Ważne jest, aby wybrać taki serwis, który zapewnia dostarczenie lajków od realnych aktywnych kont instagramowych. Dobrym rozwiązaniem może być skorzystanie z profesjonalnej obsługi oferowanej przez serwis Tanielajki.pl. Serwis ten działa na rynku intrnetowym od kilku lat i w swojej ofercie proponuje różne warianty współpracy. Niewątpliwie korzystając z usług serwisu Tanielajki.pl, można zdecydowanie przyspieszyć zbudowanie pozycji na Instagramie
 2. Rejestracja konta jako firmowe.
  Tylko w takiej konfiguracji użytkownik dostaje do ręki optymalne narzędzia do promocji z dostępem do statystyk umożliwiających kontrolę przebiegu kampanii promocyjnej. Osoba prywatna ma też możliwość rejestracji z pozycji firmy i powinna to zrobić w celu ułatwienia swojej promocji.
 3. Regularne dodawanie postów
  I tu przydaje się to co na początku tego materiału nazwane zostało „magazynem treści” dzięki temu możliwe jest systematyczne i bezproblemowe zamieszczanie zaplanowanych zdjęć i treści promocyjnych. Instagram nie toleruje przerw w zamieszczaniu postów. Każde odstępstwo od regularności publikacji wiązało będzie się z odejściem jakiejś grupy obserwatorów, a tym samym ubędzie lajków.
 4. Wybranie grupy docelowej odbiorców.
  To działanie powinno być wykonane na etapie planowania działań na Instagramie. Aby popularność, a co za tym idzie ilość lajków rosła, warto precyzyjnie określić grupę odbiorców. Jest kilka kryteriów doboru grupy docelowej, jako podstawowe można wymieć:
  - przedział wiekowy odbiorców zamieszczanych treści
  - płeć, pewne publikacje mogą być kierowane głównie do kobiet lub do mężczyzn
  - branża, istotne w przypadku konkretnych produktów
  - profesja odbiorcy, czego innego oczekuje zazwyczaj piekarz, a co innego lekarz itp.
  - miejsce zamieszkania, inne treści mogą interesować mieszkańców miast inne wsi itp.
 5. Czas dodawania postów
  Kiedy sprecyzowana jest grupa odbiorców, do których kierowane są posty łatwiej jest podjąć decyzję o dniach i godzinach regularnego ich zamieszczania. Dla przykładu kierując przekaz do nauczycieli, najłatwiej zamieszczać posty w godzinach wieczornych. Jeśli odbiorcami są np. piekarze to śmiało posty do nich mogą być kierowane w nocy, kiedy najczęściej pracują i w wolnej chwili wchodzą na Instagram. I tak można by szacować bardzo wiele profesji. Kierując posty do młodych, niepracujących osób, każda pora jest dobra, bo oni i tak w większości non stop „głowę trzymają w smartfonach
 6. Atrakcyjność zdjęć
  To szeroki temat i ciągle podlegający zmianom. Niewątpliwie zdjęcia zamieszczane w postach powinny być na tyle atrakcyjne, aby wywoływały zainteresowanie i dostarczały lajków. Pamiętać należy o tym, ze zdjęcia zdjęciom nie równe. Kierując zdjęcie np. do zielarzy, rolników, domowych ogrodników, zwłaszcza kiedy są one poradnikowe, powinny być jak najbardziej naturalne i nie „poprawiane” w różnych aplikacjach. Jeśli natomiast zdjęcie ma zachęcić do odwiedzenia konkretnego zakątka kraju czy świata, można je trochę podkręcić. W ostatnim czasie algorytmy instagramowe niechętnie traktują zbyt „przerysowane” zdjęcia.

 7. Oddanie prowadzenia konta profesjonalnym serwisom.
  Jeśli chce się stworzyć profil, który ma szybko osiągnąć wysoką pozycję na Instagramie, warto rozpatrzyć możliwość powierzenia poprowadzenia całej kampanii profesjonalistom. Dobrym rozwiązaniem może być przekazanie prowadzenia konta serwisowi Tanielajki.pl. Dzięki takiemu podejściu jedno jest pewne, kampania będzie prawidłowo poprowadzona, a czas zaoszczędzony na zleceniu serwisowi całej pracy jest bezcenny.