Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Spiroprint — drukarnia i produkcja gadżetów reklamowych

Spiroprint — drukarnia i produkcja gadżetów reklamowych
2021-12-21


Drukarnia Spiroprint oferuje szeroki wybór metody nadruku na wszelkich gadżetach i produktach reklamowych, które wybrałeś w celach promowania swojej marki. Przez lata udoskonalali metody nanoszenia grafik na różnego rodzaju materiały, nie tylko papier, ale również na tworzywa sztuczne, materiały tekstylne czy ceramikę. Na przestrzeni czasu do swoich usług dołączyli możliwość grawerunku i haftu komputerowego, dzięki czemu są dziś w stanie nanosić spersonalizowany wzór na niemal każdą powierzchnię.

W swojej działalności zajmują się również dystrybucją gadżetów reklamowych, są to m.in. kubki, smycze, balony, koszulki czy zestawy piśmiennicze, a wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, która posłuży na długie lata użytkowania. To, co wyróżnia ich gadżety promocyjne to praktyczność — produkty sprawdzą się nie tylko podczas codziennego używania, ale również w podróży lub na różnego rodzaju wyjazdach, przy okazji promując Twoją markę. Oferowane gadżety sprawdzą się w każdej firmie — od działalności biznesowych i biurowych, przez zakłady usługowe, aż po lokale gastronomiczne i wydarzenia komercyjne. Różnorodne modele, szeroka gama kolorystyczna, wzory oraz rozmiary proponowanych produktów wpasują się nie tylko w Twoje indywidualne preferencje, ale również będą pasować do brandingu firmy lub działalności.


Współpracuj ze Spiroprint

Drukarnia realizuje nie tylko indywidualne projekty, ale również wykonuje hurtowe zamówienia dla firm. Oferta jest skierowana do każdego — niezależnie czy jesteś przedstawicielem firmy, agencji, czy prywatnym — indywidualnym klientem.

W ofercie jest również program partnerski, w którym rabat na start wynosi 20%, z możliwością zwiększenia nawet do 30% przy stałej współpracy. Dodatkowo zapewniony jest specjalny wpis na stronie z informacją o partnerstwie, a na wysyłanych paczkach w miejscu nadawcy można umieścić dane. Współpraca z nimi to nie tylko czysty profesjonalizm, ale również terminowość i ogromne zaangażowanie zarówno w projekty indywidualne, jak i hurtowe.


Wykorzystywane metody nadruku

Do nanoszenia nadruku na produkty wykorzystują różne technologie, odpowiednio  dopasowane do konkretnej powierzchni i materiału produktu tak, aby logotyp został wykonany starannie i precyzyjnie. Technologie, które są wykorzystywane w drukarni to:

  • tampondruk — druk analogowy, który wykorzystuje stempel drukarski do odwzorowania logotypu. Najczęściej jest używania do znakowania niewielkich przedmiotów o płaskiej powierzchni takich jak długopisy, czy zapalniczki

  • sitodruk — inaczej technologia szablonowa, wykorzystująca szablon do odbitki wzoru. Metoda ta jest używana przy nieregularnych powierzchniach np. torbach reklamowych lub balonach

  • druk UV — technologia ta wykorzystuje promienie UV do nanoszenia i utrwalania wybranego pełnokolorowego wzoru, który jest niezwykle odporny na ścieranie. Stosowana jest przy wszelkich produktach wykonanych z materiału ABS (wytrzymałe i sztywne tworzywo sztuczne)

  • termosublimacja — nadruk sublimacyjny korzysta z wytworzonego ciepła do przenoszenia barwnika na daną powierzchnię. Najczęściej stosowana przy znakowania smyczy oraz kubków reklamowych


Metody graweru oraz haftu na produktach

Na wiele oferowanych przez drukarnię gadżetów możesz nanieść grawerunek, który jest bardzo trwałą formą personalizacji produktów. Wygrawerowany wzór jest precyzyjnie naniesiony na powierzchnię z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Metody graweru używanych przez Spiroprint to:

  • technologia graweru laserowego — stosowana przy znakowaniu kalendarzy reklamowych oraz gadżetów promocyjnych wykonanych z aluminium. Ta metoda najczęściej sprawdza się przy bardzo wytrzymałych materiałach

  • technologia graweru CO2 — stosowana przy produktach reklamowych wykonanych z drewna np. ołówki, kredki, drewnianych pendrive lub etui zestawów piśmienniczych


Oferta obejmuje również duży wybór ubrań i dodatków. Twoja grafika na odzieży zostanie utrwalona z wykorzystaniem technologii haftu komputerowego. Jest to trwały sposób znakowania nie tylko odporny na pranie i prasowanie, ale także nie niszczy się podczas codziennego użytkowania. Tak oznaczone ubranie z pewnością wytrzyma długie lata użytkowania i przy okazji zwiększą świadomość marki.