Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

RemaTV Flesz – najważniejsze wydarzenia minionego miesiąca

RemaTV Flesz – najważniejsze wydarzenia minionego miesiąca
2017-07-05

 

W RemaTV Flesz będą prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia branży w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w lipcowym wydaniu?

 

 

 

 

 

W Warszawie 7 i 8 czerwca blisko 1200 osób wzięło udział w 11. edycji Forum Związku Pracodawców Branży Internetowej. Ta konferencja o marketingu i reklamie online poświęcone było komunikacji marketingowej i roli internetu w rozwoju firm. Tradycyjnie nie zabrakło treści na temat samej komunikacji marketingowej, trendów, najlepszych praktyk i studiów przypadku. Dyskutowano o budowaniu silnych marek, konieczności precyzyjnego targetowania reklam i sposobach efektywnego dotarcia do konsumentów. Rozmawiano o coraz silniejszej konkurencji, korzyściach i zagrożeniach związanych z rozwojem technologii. Więcej informacji na stronie Forum: https://www.forumiab.pl/

 

Do 4 lipca potrwają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze 2017 wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce. Celem Złotych Spinaczy jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Jak w roku ubiegłym, nagrody zostaną przyznane w trzech kolorach: Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Nowością będzie przyznanie statuetki „Najlepszego w konkursie”.Zostanie również przeprowadzony plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Organizatorem konkursu jest Związek Firm Public Relations. Szczegóły na stronie internetowej konkursu: http://www.zlotespinacze.pl/

 

W tym roku jubileusz 25 lecia obchodzi firma Badge4U z Jaworzna. Firma produkuje znaczki okolicznościowe, breloki i identyfikatory. Oferuje również urządzenia i komponenty do ich produkcji. Znaczki Badge4U znakomicie zdają egzamin w kampaniach reklamowych i akcjach promocyjnych, szczególnie tam, gdzie nie można zabrać z sobą transparentów, billboardów lub plakatów. W ofercie znajdą Państwo również takie produkty jak Camera Blocker czy Cardguard.

 

25 lat istnienia świętuję również firma Cartpoland. Cartpoland to prężnie działający zakład produkcyjny stawiający na fachową obsługę i konsultację dla klientów poszukujących rozwiązań dla swoich firm z branż obejmujących karty plastikowe, karty magnetyczne i zbliżeniowe oraz identyfikatory. Bogate zaplecze produkcyjne wyposażone w szeroką gamę maszyn pozwala firmie realizować zamówienia na szeroki wachlarz kart. Począwszy od tradycyjnych kart plastikowych po bardziej nowoczesne rozwiązania w postaci kart magnetycznych, chipowych oraz z użyciem technologii zbliżeniowej.

 

Najnowsze wydanie RemaTV Flesz: