Drogi Użytkowniku AdBlocka/uBlocka:
Aby poprawnie wyświetlać treść naszej strony, wyłącz AdBlocka/uBlocka lub dodaj wyjątek dla naszej domeny.

Aktualności

Reklamożercy w gronie Członków PIAP

Reklamożercy w gronie Członków PIAP
2018-09-19
Reklamożercy w gronie Członków PIAP
Grono Członków PIAP powiększyło się o nową firmę z branży artykułów promocyjnych.
Nowym Członkiem Izby została firma: Reklamożercy, zajmująca się na codzień kompleksową obsługą poligraficzno-reklamową.

- Do PIAP-u przystępujemy, mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy. Pragniemy aby nasza firma kojarzona była z profesjonalnymi firmami, realizującymi usługi na najwyższym poziomie i w jak najlepszej jakości. Naszą myślą przewodnią jest „najlepsza usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie po konkurencyjnych cenach- mówi Iwona Sikora, Właściciel firmy Reklamożercy.

Firma "Reklamożercy" zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzno – reklamową.Na rynku reklamy działa od 25 lat. W ramach swojej działalności realizuje:
NADRUKI NA TEKSTYLIACH, WYDRUKI OFFSETOWE, REKLAMA ZEWNĘTRZNA, DRUK SOLWENTOWY, IDENTYFIKACJA WIZUALNA. 
Od 2017 roku posiada dział laserów. Laser CO2 oraz laser Fiber do grawerowania na metalach i nie tylko. W 2018r. park maszynowy powiększył się o profesjonalną hafciarkę. 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.
Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów: 
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426